Scroll Top

پلاک فلزی| بج سینه،لوح تقدیر، تابلو فلزی |گروه پلاک ساز|

پلاک فلزی پلاک ساز

پلاک فلزی

ساخت پلاک فلزی شرکت پلاک ساز

نگاهی عمیق به ساخت پلاک با کیفیت بالاپلاک سازی یک هنر است. 
تولید پلاک های باکیفیت مانند آنچه توسط مجموعه تولیدی پلاک سازایجاد شده است، زمان، استعداد، آموزش و دانش فنی نیاز دارد. پلاک های حکاکی شده صدها هدف را انجام می دهند و در مکان های مختلف بی شماری نصب می شوند.

از آنجایی که پلاک ساز برای هر مناسبتی به مشتریان پلاک ارائه می‌کند، تعداد کل ترکیب‌های موجود تقریباً نامحدود است.
 پلاک ساختن از طرف پلاک ساز با تمام مواد، پرداخت، رنگ، ضخامت و گزینه‌های نصب، این احتمالات برای همیشه ادامه خواهند داشت.

با گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب، می داند که مشتریان برای کمک به تعیین بهترین پلاک برای نیازهای خود به راهنمایی کمی نیاز دارند. بنابراین، اولین گام در فرآیند ساخت پلاک، مشاوره با یک مسئول خدمات مشتریان پلاک ساز است، 

که سوالاتی مانند: “آیا پلاک شما در داخل خانه خواهد بود یا خارج از خانه؟” و آیا لوگویی دارید که بخواهید نمایش دهید؟پس از مشخص شدن نوع خاص پلاک، طراحان و هنرمندان صفحه آرایی با طرح روی کاغذ کار می کنند. اگر قرار است یک لوگو گنجانده شود، هنرمند طراح آن لوگوها را با دست ایجاد می کند. 

ما از نرم‌افزار انتشار دسک‌تاپ استفاده می‌کنیم و به مشتریان مدرکی برای بررسی ارائه می‌کنیم. “بسیار اوقات، ما به آنها چند طرح بندی مختلف می دهیم تا در نظر بگیرند.”پس از تایید واثبات طرح، اثر هنری به یک تنظیم کننده تصویر فرستاده می شود تا در فیلم قرار گیرد.
 سپس از فیلم برای انتقال طرح پلاک به فلز انتخاب شده استفاده می شود. سپس، یک دستگاه حکاکی که توسط یک مجری ماهر کار می‌کند، پس‌زمینه پلاک را حکاکی می‌کند و متن و تصاویر برجسته‌ای را بر جای می‌گذارد. همچنین می‌توانیم پلاک‌ها را به صورت معکوس ایجاد کنیم

پلاک ساز

در مرحله بعد، هر گونه نقص کوچکی از فلز با استفاده از ابزار دستی حذف می شود. این توجه به جزئیات است که پلاک های پلاک ساز را به یکی از بهترین های موجود تبدیل می کند. ما در تمام طول این فرآیند به کیفیت فکر می کنیم. مجموعه پلاک ساز دائماً تحقیق می‌کند تا مطمئن شود که بهترین محصولات، رنگ‌ها و تکمیل‌ها را ارائه می‌کنیم.سپس جای سوراخ ها سوراخ می شوند و در صورت تمایل گوشه ها گرد می شوند. در نهایت، پلاک به صورت شیمیایی تمیز و رنگ‌آمیزی می‌شود، سمباده‌زنی می‌شود و برای محافظت از آن روکش شفاف می‌شود. قبل از نصب پلاک آلومینیوم ، سطح باید کاملاً خشک شود.پلاک ساز می تواند تعداد زیادی پلاک را در یک روز کامل تکمیل کند.علیرغم حجم تولید، پلاک ساز معنای هر پلاک جداگانه را درک می کند. یک بار مشتری برای تشکر از ما تماس گرفت و گفت که لوح ما که به احترام برادر متوفی او بود، اشک در چشمانش جاری شد. ما درک می کنیم که محصولات ما چقدر برای مشتریانمان مهم هستند و به همین دلیل است که ما از کاری که انجام می دهیم مراقبت می کنیم.

چرا پلاک ساز را انتخاب کنید؟

خدمات کارگاهی کاملما در تلاش هستیم تا فرآیند سفارش شما را سریع، آسان و بدون دردسر کنیم. شما می توانید سفارش خود را در 5 مرحله ساده آماده کنید تا در کمترین زمان توسط نمایندگان پشتیبانی اختصاصی ما بررسی شود. سفارشی کردن پلاک منحصر به فرد خود هرگز آسان تر نبوده است!تضمین کیفیت و ضمانت بازگشت وجهاستفاده از بهترین مواد و جدیدترین تکنولوژی اسیدکاری تضمین می کند که پلاک شما به مرور زمان از بین نمی رود، ترک نمی خورد یا کیفیت آن بدتر نمی شود. با این حال، اگر مشکلی دارید یا از محصول ناراضی هستید، لطفاً با ما در info@pelaksaz.com تماس بگیرید تا مشکل را بر طرف کنیم.

پلاک ساز

به منظور دریافت مشاوره یا ثبت سفارش برای بج سینه و پلاک فلزی با شماره‌های 02177188541 و 09129009455 تماس بگیرید.

نمونه کارهای ما

تابلو استیل

ساخت تابلو استیل

برای ساخت تابلو استیل pelaq ، ابتدا یک ورق استیل مناسب انتخاب می‌شود. سپس برای تمیز کردن ورق استیل، از یک محلول تمیزکننده مانند الکل یا اسید استفاده می‌شود.

پس از تمیز کردن ورق استیل، طرح و الگوی مورد نظر بر روی آن نقش برجسته می‌شود. برای این کار می‌توان از دستگاه های برش لیزری یا CNC استفاده کرد.

سپس، برای ایجاد رنگدانه و قسمت های تیره در تابلو، از یک ماده شیمیایی مانند اسید نیتریک، اسید کلریدریک، یا هیدروژن فلوراید استفاده می‌شود. این ماده شیمیایی با ایجاد تغییراتی در سطح ورق استیل، طرح مورد نظر را برجسته و تیره می‌کند.

پس از ایجاد رنگدانه ها و قسمت های تیره، تابلو به دمای بالا (حدود ۸۰۰-۹۰۰ درجه سانتیگراد) پخته می‌شود. این مرحله به عنوان پخت تابلو نیز شناخته می‌شود و باعث ثبات رنگدانه‌ها و ایجاد ارتباط کوهستانی میان ورق استیل و رنگدانه‌ها می‌شود.

در نهایت، تابلو با یک پوشش محافظ مانند پلی اورتان یا پوشش‌های دیگر، پوشیده می‌شود تا در برابر خراش و سایر آسیب‌های ممکن محافظت شود

خیر، برای ساخت تابلو استیل نیازی به قرار دادن ورق استیل در محلول جوهر نمک و آب اکسیژنه و آب نیست. این روش به نام “استیل کوکا” (Steel Coca) شناخته می‌شود که در آن ورق استیل به صورت مستقیم به گاز اکسیژن در دمای بالا (حدود ۹۰۰-۱۰۰۰ درجه سانتیگراد) تحت عمل قرار می‌گیرد و به دلیل اکسیداسیون فراوان ایجاد شده در سطح استیل، رنگ تیره و البته پایداری به تابلو ایجاد می‌شود. این روش به دلیل خطرناک بودن و تولید دود بسیار زیاد به صورت گسترده استفاده نمی‌شود.

در روش ساخت تابلو استیل با استفاده از اسیدکاری که در پاسخ قبلی توضیح داده شد، استیل با یک محلول اسیدی تیمیار شده و پس از آن با دستگاه لیزر یا CNC الگو و طرح مورد نظر روی سطح آن برجسته می‌شود و سپس با اسیدکاری مجدد در نواحی مورد نظر رنگدانه‌های تیره شکل می‌گیرند. سپس تابلو با دمای بالا پخته می‌شود و با یک پوشش محافظ مانند پلی‌اورتان یا پوشش‌های دیگر پوشیده می‌شو

 ترکیب محلول تیمیار برای استیل به شکل زیر است:

 • اسید هیدروکلریک (HCl): 30-35 درصد
 • اسید نیتریک (HNO3): 65-70 درصد

نسبت این دو اسید برای تهیه محلول تیمیار 3 به 1 است، یعنی به ازای هر سه واحد اسید هیدروکلریک، یک واحد اسید نیتریک اضافه می‌شود.

از این محلول برای تیمیار کردن سطح استیل استفاده می‌شود. با این حال، باید توجه داشت که استفاده از این محلول نیازمند احتیاط و تجربه است و بهتر است از دستگاه‌های حرفه‌ای برای این کار استفاده کنید.

خدمات مشتری عالی و کمک پس از فروش پلاک ساز
تیم ما اینجاست تا به شما کمک کند، خواه در مورد فرآیند سفارش، طراحی پلاک منحصر به فرد شما، یا در مورد هر گونه سوالی که ممکن است پس از تکمیل خرید خود داشته باشید. ما به خدمات شخصی خود به مشتریان افتخار می کنیم و رضایت شما را هدف اصلی خود می دانیم.

محصولات دست ساز منحصر به فرد هر پلاک توسط تیم حرفه ای ما با بالاترین استانداردهای ساخت دست ساخته شده است. می توانید مطمئن باشید که هر پلاکی که ارسال می کنیم منحصر به فرد و منحصر به فرد شماست. 

طراحی انعطاف پذیر، قابل تنظیم
ما از روشی به نام اچ شیمیایی برای تولید پلاک و بج سینه شما استفاده می کنیم. این روش نه تنها سریع‌تر از سایر فناوری‌ها است، بلکه انعطاف‌پذیر، دقیق و قابل اعتماد است و اطمینان می‌دهد که محصول نهایی با مشخصات دقیق شما مطابقت دارد.

آنچه مهم است بدانیم
چه زمانی تأیید طراحی را دریافت خواهم کرد؟هنگامی که پرداخت شما را دریافت کردیم، تیم طراحی ما در 24 ساعت آینده با ارائه مدرک با شما تماس خواهند گرفت. تا زمانی که تایید نهایی شما را نداشته باشیم، آن را برای تولید ارسال نمی کنیم.
 می توانید هر چند بار که بخواهید تجدید نظر کنید. اگر درخواست خاصی برای طرح دارید، در مراحل سفارش آن را ذکر کنید.

پلاک ساز
پلاک فلزی

ساخت پلاک فلزی – ساخت پلاک از جنس استیل – ساخت پلاک استیل – ساخت پلاک – لوح تقدیر برنجی – پلاک استیل – تابلو استیل – پلاک مشخصات – برچسب فلزی – لوح تقدیر – پلاک تبلیغاتی فلزی – ساخت مارک فلزی – ساخت پلاک دستگاه صنعتی – پلاک فلزی از جنس استیل – مارک فلزی – چاپ فلزی – تابلو فلزی – چاپ فلز – تولید کننده پلاک فلزی – کارگاه پلاک ساز – کارگاه پلاک سازی – مجموعه تولیدی پلاک ساز – تابلو فلزی داخلی –  پلاکساز – پلاکسازی 

من نیاز به سفارش تعداد زیادی پلاک دارم، آیا این امکان وجود دارد؟بله، ما سفارشات عمده را انجام می دهیم. لطفاً با تیم ما به آدرس info@pelaksaz.com تماس بگیرید و یکی از اعضای ما به زودی برای پاسخ به سوالات شما با شما تماس خواهد گرفت.پلاک ساز یک روش عالی و منحصر به فرد برای طراحی پلاک شما ارائه می دهد. 

با ابزارهای چیدمان ما و فونت های زیادی که می توانید انتخاب کنید، می توانید پلاک مورد نیاز خود را ایجاد کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال یا سوال در مورد پلاک های ما با ما تماس بگیرید.برای کیفیت بالاتر چاپ شده استما پلاک های خود را به جای حکاکی با استفاده از تکنیک چاپ برجسته می سازیم.

در مواردی که حکاکی در مورد فونت‌های پیچیده‌تر به میان می‌آید، پلاک‌های چاپی می‌توانند هر قلمی را در هر اندازه ای مدیریت کنند.ارزش عالیبه همان اندازه که برای پلاک خود نیاز دارید خلاق باشید. در فریم شاپ شما فقط بر اساس اندازه پلاک هزینه می کنید، نه با حرف.
طرح های سفارشیآیا به یک لوگو، طرح بندی خاص یا طرح سفارشی دیگر روی پلاک خود نیاز دارید؟ در صورت داشتن هرگونه درخواستی با ما تماس بگیرید و ما می توانیم به شما کمک کنیم.
پلاک های با تبراژ بالاما مجهز به تولید مقادیر زیادی پلاک به روشی کارآمد و بدون کاهش کیفیت هستیم.

چه در حال جشن گرفتن یک مناسبت باشید، چه یادبود یک شخص یا حیوان خانگی یا برچسب زدن به درختی با نام گیاه‌شناسی آن، پلاک‌های شخصی‌سازی شده پاسخگو هستند.

کارگاه تولیدی پلاک ساز با بهره گیری از افراد و مجریان ماهر در امر تولید و در کارگاه های مجهز و به روز  به شما این اطمینان را می دهد که ساخت و تولید پلاک فلزی را در زمان مقرر به مشتریان گرامی تحویل دهد. همچنین بج سینه تولید شده توسط مجموعه پلاک ساز کیفیتی بی نظیر خواهند داشت. شما می‌توانید انواع پلاک فلزی و بج سینه و همچنین بج کت را به ما بسپارید و در کمترین زمان و با بهترین کیفیت آن را تحویل بگیرید.

پلاک ساز

آنها می توانند بزرگ یا کوچک باشند، با فضایی برای چندین ردیف کلمه یا یک خط، مناسب برای استفاده در فضای داخلی یا خارجی، و تقریباً به هر شکلی که دوست دارید.پلاک ها برای استفاده در فضای باز بهتر است از برنز یا فولاد ضد زنگ ساخته شوند: آنها در هر شرایط آب و هوایی برای چندین دهه بدون کدر شدن یا از دست دادن خوانایی خود زنده می مانند.

اگر پلاک شما برای استفاده داخلی است، هنوز هم می توانید از برنز و فولاد استفاده کنید، اما برنج گزینه دیگری برای بازی در اختیار شما قرار می دهد. برنج را می توان در فضای باز استفاده کرد، اما فقط در جایی که به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید، زیرا به راحتی در هوای بیرون کدر می شود و نیاز به پرداخت منظم دارد. 

صفحه برنجی کلاسیک جراحی یا محل کسب و کار پزشک معمولاً حداقل یک بار در هفته و اغلب روزانه جلا داده می شود.سه فلز اصلی که ما برای ساخت پلاک های شخصی استفاده می کنیمدر داخل خانه، زندگی با برنج بسیار آسان تر است زیرا به سرعت کدر نمی شود.

 با این حال، نوازندگان آلات موسیقی برنجی تمایل دارند که هر روز صدای خوبی به آنها بدهند. برنج فلزی بسیار ظریف با درخشندگی طلایی مانند است. قالب‌گیری و حکاکی آن آسان است، بنابراین می‌توان آن را به انواع شکل‌های مختلف ساخت و با تصاویر و کلمات حکاکی کرد تا پلاک‌های واقعاً شخصی‌سازی شده ایجاد شود.برنز بسیار شبیه برنج است: هر دو آلیاژ مس هستند، اما برنز دارای قلع است، در حالی که روی برای برنج اضافه می شود. محتوای قلع باعث می شود برنز کمی روشن تر از برنج باشد، اما این مزیت را دارد که آن را ضد کدر می کند. برنز را می توان به راحتی برنج شکل داد و حکاکی کرد. تفاوت اصلی آنها در ظاهر آنهاست.از سوی دیگر، فولاد ضد زنگ فلزی است که ظاهر بسیار مدرن تری نسبت به برنج یا برنز می دهد. در مقایسه با برنز و برنج، کمی متفاوت، هیجان‌انگیز و کاملاً غیرکلاسیک است. 

می‌توان آن را روشن نگه داشت یا سطح را برس زد تا ظاهری خاموش‌تر داشته باشد.ده ها درجه مختلف فولاد وجود دارد. فولاد ضد زنگ درجه دریایی 316 که ما استفاده می کنیم، بالاترین سطح مقاومت در برابر خوردگی را دارد. این در برابر اکثر مواد شیمیایی و حلال‌های صنعتی، آب شور و هوا و گوگرد (یکی از اجزای اصلی باران اسیدی) مقاومت می‌کند، بنابراین می‌توان از آن در همه موقعیت‌های بیرونی استفاده کرد. 

این به ویژه برای پلاک های شخصی سازی شده که روی نیمکت ها یا دیوارهای نزدیک دریا نصب می شوند خوب است.اگر فلز نمی خواهیدطیف وسیعی از جایگزین‌ها برای فلز وجود دارد، اگر چیزی سبک‌تر می‌خواهید یا بودجه‌تان به یک صفحه فلزی نمی‌رسد.می توانید پلاک خود را روی پرسپکس، چوب یا حتی چرم حکاکی کنید (البته بدیهی است که چنین یادبود طولانی مدتی را ایجاد نمی کند).سلیقه ایایجاد پلاک ایده آل شما بسیار ساده است:شکل پلاک خود را انتخاب کنید.در مورد جمله بندی و فونت تصمیم بگیرید.

پلاک فلزی |مرکز فروش،سفارش و ساخت بج سینه و پلاک فلزی تبلیغاتی سفارشی با قیمت و کیفیت مناسب |گروه پلاک ساز 02177188541-09129009455

اگر می خواهید یک موتیف اضافه کنید، یا یک لوگو، یا تصویری از شخص یا حیوان خانگی که به یاد دارید.و همه چیز را به تناسب ترتیب می دهیم.

ما برای انجام چیدمان هزینه ای دریافت نمی کنیم، بنابراین اگر گیر کرده اید، فقط بیایید و در مورد آنچه می خواهید با ما صحبت کنید. اگر پیام و تصویر شما مناسب نیست، ما فقط می توانیم پلاک را بزرگتر کنیم!گزینه های بیشتربرای پلاک‌های برنزی، می‌توانید فلز ساده داشته باشید یا می‌توانیم عبارت و هر تصویر را با رنگ برای شفافیت و شفافیت بیشتر پر کنیم – کرم یا سفید خیلی خوب کار می‌کنند. 

رنگ را می توان روی فولاد ضد زنگ و برنج نیز اعمال کرد.پلاک‌های فلزی می‌توانند سوراخ‌های پیچی در آن‌ها ایجاد کنند تا به راحتی ثابت شوند و همچنین می‌توانند روی تخته‌های پشتی نصب شوند، اگر قرار است در داخل خانه نصب شوند.اگر درگیر ایده ها هستید.اگر برای ایده‌ها گیر کرده‌اید، چرا به برخی از پلاک‌های شخصی‌سازی شده که قبلاً برای افراد دیگر آماده کرده‌ایم نگاه نکنید؟ می توانید آنها را در صفحه ویترین ما ببینید.

 وقتی روی یک عکس کلیک می کنید در صفحه جدیدی با اطلاعات بیشتر درباره پروژه باز می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر و بحث در مورد نیازهای خود، لطفا با ما با شماره 09129009455 تماس بگیرید یا به ما ایمیل بزنید.یا اگر عجله دارید، از فرم استعلام سریع ما استفاده کنید تا ایده های خود را برای ما ارسال کنید و ما برای بحث در مورد سفارش سفارشی مطابق با نیازهای شما در تماس خواهیم بود.تابلوهای خانه برنجیچیزی بسیار باکلاس و شیک در مورد تابلوهای خانه برنجی وجود دارد. آنها به طرز اطمینان‌بخشی قدیمی به نظر می‌رسند و ما را به دوران مدیران بانک‌های شخصی بازمی‌گردانند، پزشکانی که هنوز بیماران خود را به نام می‌شناختند و وکلای محترم خانواده.

 اما برای داشتن تابلوی خانه برنجی، لازم نیست که از نوع قدیمی باشید، فقط عاشق زیبایی هستید. برنج صیقلی دارای درخشش نرم و دوست داشتنی است، جذابیتی که هیچ فلز دیگری به اشتراک نمی گذارد. نور را بسیار متفاوت از برنز، فولاد ضد زنگ یا آلومینیوم منعکس می کند.

 یک محدودیت آرام برای برنج وجود دارد برنجی زیباتابلوهای خانه های برنجی مخصوصاً برای خانه های شهری، نزدیک به خیابان، جایی که تابلوی شما به راحتی خوانده می شود – و به راحتی برای پولیش در دسترس است، مناسب است.
این تنها ایراد فلز است: نیاز به مراقبت و توجه منظم دارد. این برای افراد مغرور خانه ایده آل است که از تمیز کردن و جلا دادن لذت می برند و همه چیز در خانه و اطراف آن زیبا به نظر می رسد.

پلاک ساز
پلاک فلزی
پلاک ساز

پلاک فلزی همانطور که فلزات از بین می روند، برنج کاملاً نرم است، بنابراین نیاز به تماس ملایم با گردگیر پولیش دارد (نیازی به ضربه زدن به چکش و انبر نیست ) و پولیش باید به درستی از تمام قسمت های حکاکی شده تمیز شود تا از تجمع آن جلوگیری شود. اما جدای از نظافت، برنج فلزی آسان برای زندگی است. در برابر آب و هوای عالی بریتانیا و همچنین رابطه سخت تر آن، برنز (و زیباتر به نظر می رسد) مقاومت خواهد کرد.

حکاکی شده، رنگ آمیزی شده و جلا داده شده است.حکاکی و ساخت بج برنجی برنج آسان است، بنابراین هر کلمه، اعداد و/یا تصاویری که انتخاب کنید به وضوح نشان داده می شود.

 نواحی حکاکی شده را نیز می توان رنگی کرد تا بهتر به چشم بیایند، باید بین هر رنگ فاصله کوچکی وجود داشته باشد تا رنگ ها به هم نخورند، اما اگر بخواهید می توانید یک دسته گل کامل از آنها داشته باشید.صفحات برنجی را می توان به دو صورت اچ کرد. 

روش سنتی این است که یک صفحه مسطح اطراف عبارت حکاکی شده باشد. دوم این است که کلمات یا اعداد را مغرور نگه دارید و اطراف آنها را قطع کنید. هر دو خوب به نظر می رسند. این فقط یک سوال از سبک و ترجیح شخصی شماست.اچینگ فرآیند پیچیده ای نیست اما نیاز به مراقبت دارد.

 ابتدا طرح شما روی کامپیوتر ایجاد می شود و یک ماسک وینیل یا با دست یا اگر بسیار پیچیده است با لیزر بریده می شود. ماسک روی صفحه برنجی ثابت می شود تا همه چیزهایی را که نمی خواهید حکاکی شود، از جمله زیر پلاک، بپوشاند.پس از انجام این کار، صفحه از روی غلتک‌ها عبور داده می‌شود و در عین حال با اچانت به سرتاسر آن پاشیده می‌شود. هنگامی که از انتهای دیگر بیرون می آید، الگوی شما توسط اسید موجود در اچانت خورده می شود در حالی که بقیه بشقاب دقیقاً مانند قبل از شروع فرآیند خواهد بود.
 صفحه به طور کامل شسته می شود تا هر گونه اچ کننده باقیمانده از بین برود.رنگ آمیزی نواحی حکاکی شده علامت شماسپس نواحی اچ شده، در صورت لزوم، با استفاده از رنگ دو بسته (روکش خاکستری به اضافه رنگ یا رنگ هایی که می خواهید ببینید) رنگ می شوند. قبل از اعمال رنگ بعدی، باید هر رنگ را برای چند ساعت بگذارید تا خشک شود، بنابراین یک علامت چند رنگ ممکن است چند روز طول بکشد. 

وقتی همه چیز تمام شد، ماسک وینیل را با احتیاط با موچین جدا می کنیم تا برنج یا رنگ خراشیده نشود. فقط اکنون می‌توانیم بررسی کنیم که هیچ علامت یا نقصی وجود نداشته باشد. اگر موردی پیدا کنیم، باید کل فرآیند را دوباره شروع کنیم، بنابراین یک لحظه نسبتاً عصبی است. اگر نه، نفس راحتی می کشیم و پلاک را جلا می دهیم.برخی از افراد از ما می خواهند که تابلوهای خانه برنجی خود را لاک بزنیم، زیرا فکر می کنند محافظت بیشتری در برابر آب و هوا ایجاد می کند، اما ما آن را توصیه نمی کنیم. اگر لاک در اثر یخبندان یا هوای طوفانی آسیب ببیند و سپس به طور کامل پاک شود، بسیار نامرتب به نظر می رسد، که فرآیندی طولانی و در نتیجه گران است.

 پولیش سبک اما معمولی فلز را برای سال ها زیبا نگه می دارد.تابلوهای خانه برنجی راهی عالی برای برجسته کردن خانه شما هستند و ثابت می کنند که شما فردی با سلیقه، عاشق زیبایی و چیزهای خوب زندگی هستید. اگر برای طراحی تابلوی برنجی برای خانه خود کمک می خواهید، لطفا با ما تماس بگیرید.

لوح تقدیر یا لوح سپاس یا لوح یادبود

لوح تقدیر فلزی، یک نوع پلاک یا تابلوی تقدیر است که از فلز (مانند برنج، نقره، طلا و …) ساخته شده و برای جشن یا تجلیل از عملکرد خاصی که شخص یا سازمانی انجام داده، به آن‌ها اهدا می‌شود. این لوح‌ها در بسیاری از موارد به عنوان جایزه یا نشان تقدیر بهترین‌ها در صنعت، تحصیلات، خدمات نظامی، ورزش و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لوح تقدیر فلزی معمولاً شامل نام فرد یا سازمانی که تقدیر می‌شود، محتوای تقدیر و تاریخ اهدای آن است. آن‌ها می‌توانند با طرح‌های مختلف و با اندازه‌ها و رنگ‌های متنوعی ساخته شوند. همچنین، برخی لوح‌های تقدیر فلزی شامل یک سیم یا پایه هستند که می‌توانند به دیوار یا محلی دیگر نصب شوند.

لوح تقدیر فلزی به عنوان یک جایزه یا افتخار به افرادی اهدا می‌شود که به دلیل انجام فعالیت‌های خاصی در یک زمینه‌ی خاص، ارزشی برای جامعه خود و کشورشان به وجود آورده‌اند. این لوح‌ها از فلزاتی مانند برنج، نقره، طلا و آلومینیوم ساخته می‌شوند و معمولاً شامل نام، عنوان و تاریخ اهدای جایزه به شخص مورد نظر هستند. این لوح‌ها به عنوان یک علامت تقدیر و قدردانی برای افرادی که ارزشمندانه خدماتی به جامعه یا به شرکتی که در آن فعالیت می‌کنند، ارائه می‌شوند. به طور کلی، لوح تقدیر فلزی نشان دهنده‌ی ارزش ویژه‌ای است که جامعه و سازمان برای فرد مورد نظر قائل هستند.

لوح تقدیر، یادبود و سپاس یکی از رایج ترین روش هایی است که در ماندگاری و تشکر از افراد برگزیده استفاده می شود. این لوح ها به عنوان یک علامت شناسایی برای شناسایی و تشویق افراد و نشان دادن تقدیر از انجام کارها و انجام وظایف به صورت درست و موثر، مورد استفاده قرار می گیرند. بعضی از کاربردهای این لوح ها شامل موارد زیر می شوند:

 1. تشکر و تقدیر از کارکنان: برای تشکر و تقدیر از کارکنان و اعضای تیم که به خوبی عمل کرده اند و کارایی خوبی داشته اند، لوح تقدیر و یادبود به عنوان نشانی از ارزش قابل توجه این کارکنان به کارفرماها اهدا می شود.
 2. تشکر و تقدیر از مشتریان: لوح های تقدیر و یادبود می تواند به عنوان نشانی از تشکر و تقدیر از مشتریان و همچنین به عنوان یک راه برای تبلیغات دهی در دسترس باشد.
 3. جوایز و افتخارات: لوح های تقدیر می توانند به عنوان جایزه هایی برای افتخارات و موفقیت های شخصی و یا حرفه ای به کار گرفته شوند.
 4. خیریه و اعانت: لوح های تقدیر ممکن است در رویدادهای خیریه یا جمع آوری اعانت استفاده شوند تا به عنوان انگیزه و تشویق برای مشارکت کنندگان به کار گرفته شوند.
 5. نشان دادن تقدیر از اعضای خانواده: لوح های تقدیر ممکن است به عنوان یک نشانی از تقدیر و تشکر از اعضای خانواده که در برخی از موارد به عنوان مربی، یا همراه و همکار در پروژه های مورد نظر ایفای نقش می کند.

استفاده از لوح تقدیر فلزی به عنوان یک نماد ارزشمند برای تقدیر و تشکر از افراد برگزیده، می‌تواند در ایجاد احساس قدردانی و ارزشمندی برای فعالیت‌های انجام شده توسط افراد و یا سازمان‌ها و شرکت‌ها مؤثر باشد. این لوح‌ها با ذکر نام و موفقیت‌های شخص یا گروه، به عنوان یک جایزه و نشان ارزشمند برای موفقیت‌های آنها در فعالیت‌های مختلف به کار می‌روند و می‌توانند اعتبار و ارزش آنها را در نظر دیگران بالا ببرند. همچنین این لوح‌ها می‌توانند به عنوان یک ابزار انگیزشی برای افراد و تیم‌های کاری مورد استفاده قرار گیرند تا در فعالیت‌های آینده نیز تلاش بیشتری نمایند. به طور کلی استفاده از لوح تقدیر فلزی به عنوان یکی از راهکارهایی است که در ایجاد انگیزه، ارتقاء اعتبار و ارزش فرد و سازمان موثر است.

مورد دوم که لوح یادبود است، به عنوان یک عنصر ماندگار و خاص استفاده می شود. این لوح‌ها به عنوان یادبودی برای رویدادهای مختلفی مانند کنفرانس‌ها، جشنواره‌ها، سمینارها، تولد، عروسی، فارغ التحصیلی و … اهدا می‌شوند. این لوح‌ها معمولاً شامل نام شخص یا شرکت، تاریخ و رویداد مربوطه و همچنین شعار و لوگوی مربوط به آن رویداد هستند. یکی از نقاط قوت این نوع لوح‌ها، این است که با شخص یا شرکتی که اهدا کننده آن است، در ذهن گیر می‌کند و برای مدت زمان بیشتری باقی می‌ماند.

همچنین لوح‌های یادبود معمولاً به عنوان هدیه‌هایی ارزشمند و یادگاری در برخی مواقع خاص مانند بازنشستگی یک کارمند یا تجلیل از مشارکت‌ها و دستاوردهای یک شخص ارائه می‌شوند. با توجه به این که این لوح‌ها باعث یادآوری لحظات خاص در زندگی شخص می‌شوند، ارزش آن‌ها بیشتر می‌شود و به عنوان یک عنصر ارزشمند برای مدت طولانی ماندگار خواهند بود.

مورد سوم که لوح سپاس است، معمولاً برای نشان دادن تشکر و قدردانی از کارکنان، مشتریان، همکاران و یا افراد دیگری که در یک پروژه، رویداد یا فعالیت مشارکت داشته‌اند، استفاده می‌شود. این لوح ها می‌توانند در قالب جوایز، تقدیر، تشکر و هدایایی اهدا شوند که به عنوان نشانی از تقدیر و سپاسگزاری از افراد بهره برداری می‌شود. مثلاً یک شرکت ممکن است به کارکنان خود در پایان سال مالی لوح سپاس تقدیم کند تا به عنوان نشانی از تشکر خود نسبت به انجام کارهای خوب و موفق، دریافت کنند. به همین ترتیب، این لوح‌ها می‌توانند برای تشکر از هنرمندان، ورزشکاران، نهادهای خیریه و… استفاده شوند.

مورد چهارم در مورد نقش لوح‌های تقدیر، یادبود و سپاس در ماندگاری و تشکر از افراد برگزیده است. در این مورد، این لوح‌ها به عنوان یک نشان افتخار و تقدیر به افرادی اهدا می‌شوند که به دلیل انجام کارهایی برجسته، ارائه خدمات با کیفیت و یا دستیابی به انجازهای قابل توجهی از سوی جامعه، ارزشمند و ممتاز شناخته شده‌اند. به عبارت دیگر، این لوح‌ها به عنوان نمادی از تقدیر، احترام و تشکر از این افراد برگزیده، برای ماندگار کردن این دستاوردها و نشان دادن اهمیت آنها در جامعه، به آنها اهدا می‌شود. در این مورد نیز، لوح‌های تقدیر فلزی، به عنوان یکی از گزینه‌های محبوب و قابل اعتماد برای اهدای این نشان‌ها شناخته شده‌اند.

برای طراحی و ساخت لوح تقدیر فلزی، ابتدا یک طرح یا الگوی مورد نظر باید طراحی شود. این طرح می‌تواند شامل متن، لوگو و سایر اجزای مورد نظر باشد. سپس طرح را روی کاغذ یا کامپیوتر ترسیم می‌کنند و برای ساخت لوح فلزی از این طرح استفاده می‌کنند.

برای ساخت لوح تقدیر فلزی، از مواد مختلفی مانند برنج، استیل، آلومینیوم و… استفاده می‌شود. ابتدا ماده‌ای که برای ساخت لوح استفاده می‌شود، بریده می‌شود و به شکل مورد نظر خم می‌شود. در این مرحله می‌توان از ابزارهای مختلفی مانند ماشین‌های خمکاری و دستگاه‌های خم شکل استفاده کرد.

سپس مراحل مختلفی مانند تمیز کردن، شستشو و آماده سازی سطح لوح صورت می‌گیرد. در این مرحله، می‌توان با استفاده از فن‌آوری‌های مختلفی مانند لیزر و چاپ سه بعدی، متن و تصاویر را روی سطح لوح چاپ کرد.

در پایان، برای نگهداری و ثبات لوح، پایه یا قابی از جنس چوب، پلاستیک یا فلز برای آن تهیه می‌شود و لوح درون آن قرار می‌گیرد. همچنین می‌توان در مرحله آخر از روش‌های مختلفی مانند گالوانیزه کردن یا رنگ‌آمیزی برای بهبود زیبایی و مقاومت لوح استفاده کرد.

برای طراحی و ساخت لوح تقدیر فلزی ابتدا باید طرح یا الگوی مورد نظر را روی کاغذ رسم کرد و سپس با استفاده از نرم‌افزارهای مدل‌سازی سه‌بعدی مانند SolidWorks یا AutoCAD، آن را به صورت دیجیتالی طراحی کرد. سپس با استفاده از دستگاههای CNC یا لیزر برش، طرح را بر روی فلز برش می‌دهند.

پس از برش فلز، لوح تقدیر به شکل آن که طراحی شده بود، شکل می‌گیرد. سپس به کمک دستگاه‌های CNC یا ابزار دستی، جزئیات و نوشته‌های مورد نیاز بر روی لوح تقدیر حک می‌شود.

در مرحله بعد، لوح تقدیر فلزی برای ایجاد روکش و ظاهری جذاب، به روش آنودایزینگ (Anodizing) پوشش داده می‌شود. در این روش، فلز به عنوان آند به یک محلول الکترولیتی غوطه‌ور می‌شود و جریان الکتریکی به آن اعمال می‌شود. این فرایند باعث ایجاد یک لایه اکسید بر روی سطح فلز شده که در واقع روکشی محافظ برای فلز است. این لایه به دلیل داشتن ساختار پوششی مناسب و خاصیت سختی و مقاومتی بالا، برای اهداف تزئینی و مقاومت در برابر خوردگی فلز استفاده می‌شود.

در نهایت، لوح تقدیر فلزی آنودایز شده، با قرار دادن دسته و قاب پشتی، آماده استفاده و اهدایی به فرد یا سازمان مربوطه می‌شود.

لوح تقدیر یا یادبود فلزی یکی از رایج‌ترین ابزارهای ارائه تقدیر و تشکر در بسیاری از رشته‌ها و موارد است. برخی از موارد استفاده از لوح تقدیر به شرح زیر است:

 1. ارائه تقدیر و تشکر به کارمندان: یکی از موارد رایج استفاده از لوح تقدیر در سازمان‌ها و شرکت‌ها ارائه تقدیر و تشکر به کارمندان مدیریتی و اجرایی است. در این مورد، لوح تقدیر به‌عنوان یک نشان از تلاش‌ها و کارهای ارزشمند کارمندان شناخته شده و به آن‌ها تقدیر و تشکر می‌شود.
 2. اهدای لوح تقدیر به افراد برگزیده: لوح تقدیر می‌تواند به عنوان یک علامت تشکر و تقدیر از افراد برگزیده، مانند وکیل، پزشک، معلم یا دیگر فردی که در حوزه خاص خود عالی عمل کرده است، اهدا شود.
 3. استفاده در مراسم تکریم: لوح تقدیر می‌تواند در مراسم تکریم افراد برگزیده، مانند مراسم یادبود، سالگرد شرکت، مراسم اهدای جوایز و مسابقات، استفاده شود. در این موارد، لوح تقدیر به عنوان یک علامت تشکر و تقدیر از تلاش‌ها و کارهای ارزشمند افراد شناخته شده و به آن‌ها اهدا می‌شود.
 4. استفاده در مراسم ورزشی: لوح تقدیر می‌تواند در مسابقات ورزشی، مانند رقابت‌های بین‌المللی، استفاده شود. در این مورد، لوح تقدیر به عنوان یک نشان از تلاش‌ها و کارهای ارزشمند ورزشکاران شناخته شده و به آن‌ها اهدا می‌شود.

لوح تقدیر یکی از شیوه‌هایی است که به عنوان یک علامت تجلیل و تقدیر از افراد برگزیده به کار می‌رود. برخی مواردی که می‌توان از لوح تقدیر استفاده کرد عبارت‌اند از:

 1. تجلیل از کارکنان: شرکت‌ها و سازمان‌ها برای تشکر از زحمات و انجام کار درست و به موقع کارکنان خود، از لوح تقدیر استفاده می‌کنند. این موضوع برای افزایش روحیه و انگیزه کارکنان و همچنین حفظ تعهد آنها نسبت به شرکت بسیار مهم است.
 2. اعطای جوایز و افتخارات: مسابقات، مراسم ها و همایش ها در بسیاری از صنایع برگزار می‌شوند. در این مراسم‌ها افراد برگزیده، برای افتخار و پاسداشت شایستگی خود از لوح تقدیر و جایزه‌های دیگری بهره می‌برند.
 3. تجلیل از اساتید و استادان: اساتید و مدرسان در دوره‌های مختلفی مانند دوره‌های آموزشی، دوره‌های آموزشی بین‌المللی و دوره‌های آموزشی آنلاین، از لوح تقدیر استفاده می‌کنند تا از زحمات و تلاش‌های خود در انتقال دانش و تجربیات خود به دانشجویان تجلیل کنند.
 4. تجلیل از والدین و خانواده‌ها: لوح تقدیر به عنوان یک هدیه ارزشمند برای نشان دادن تشکر و قدردانی از والدین، همسران و خانواده‌های بزرگ شایع است. این موضوع در مراسم‌های خانوادگی و جشن‌های مختلف همچنین برای افرادی که در زندگی شخصی و حرفه‌ای مهم هستند بسیار مفید است.
×

 

سلام!

چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟