Scroll Top

سفارش بج | بج سینه،پلاک فلزی،لوح تقدیر، تابلو فلزی

بج سینه

طراحی ، ساخت و سفارش بج

برای سفارش بج سینه تبلیغاتی می‌توانید با تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان مختلف تماس بگیرید و اطلاعاتی مانند طرح، اندازه، مواد مورد استفاده و تعداد را برای آن‌ها ارسال کنید. همچنین می‌توانید از وب‌سایت‌های فروش آنلاین بج سینه تبلیغاتی نیز استفاده کنید و سفارش خود را آنجا ثبت کنید.

در هر صورت، قبل از ثبت سفارش، بهتر است با تأمین‌کنندگان مختلف تماس بگیرید و از جزئیات بیشتری درباره قیمت، زمان تحویل، شرایط پرداخت و سایر جزئیات سفارش مطلع شوید. همچنین، پیش از تأیید نهایی سفارش، طرح و نمونه‌ای از بج سینه تبلیغاتی خود را از تأمین‌کننده درخواست کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را در مورد سفارش خود بگیرید.

کمیته ملی گراورسازی و سفارش بج که در طول ده سال گذشته به جمع آوری انواع گوناگون و متنوع باسمه های معاصر پرداخته و بخشی از این آثار را از کتابخانه ملی اخذ کرده بود اقدام به برگزاری نمایشگاه های چاپ دستی و ساخت بج سینه برنجی در داخل و خارج از کشور می کند و به معرفی گراورهای نوپای عصر حاضر و هنرمندانشان می پردازد. سرانجام ، در این پیوند ، ابتدا نمایشگاهی در بروکسل ، سپس در لندن ، پراگ ، کپنهاگ ، آمستردام ، بینس آیرس ، مونته ویدئو ، نیویورک ، ادینبورگ و در بسیاری از شهرهای دیگر برگزار می کنند که مورد استقبال متخصصان رشته چاپگری موزه های و کلکسیونرها قرار می گیرد. پس از برگزاری این نمایشگاهها و معرفی این آثار در سطح جهان ، انجمن های هنری گشورهای مختلف نیز از انجمن ها و تشکل های هنری فرانسه برای شرکت در نمایشگاه هایشان دعوت به عمل آوردند و بدین ترتیب نمایشگاه های متعدد به صوت بی ینال دوسالانه و یا گاه نمایشگاه هایی که سالی یک بار برگزار می شد.
سرانجام ، به دنبال این فعالیت های گسترده ، در سال 1353 نمایشگاهی بزرگ در تهران با دعوت از انجمن هنرمندان فرانسوی توسط انجمن ها و مراکز هنری ایران با دعوت از هنرمندان فرانسوی توسط انجمن ها و مراکز هنری ایران با عنوان نخستین نمایشگاه هنری بین المللی تهران در مرکز نمایشگاه های بین المللی تشکیل می شود و آثار هنرمندان اروپایی مانند کس وان دونگن و بسیاری دیگر و آثار هنرمندان معاصر ایرانی مانند سهراب سپهری و بسیاری دیگر آثارشان را به نمایش می گذارند و از این رهگذر ، هنرمندان ایرانی فرصتی می یابند تا از نزدیک با این آثار آشنا شوند ، آنان را مورد مطالعه قرار می دهند و تعدادی از هنرمندان معاصر جهان که با گروه خود به ایران آمده بودند توانستند با دستاوردهای ایرانیان ، پیش از آنچه در خاطر داشتند آشنا شوند و باید اذعان داشت با برپایی این نمایشگاه سفارش بج فرصتی برای برای هنرمندان ایرانی و خارجی ایجاد شده بود تا با یکدیگر به تبادل افکار بپردازد.شایان توجه است که 449 هنرمند خارجی که اکثراً فرانسوی بودند و 120 هنرمند ایرانی در این نمایشگاه بج سینه شرکت داشتند.

بج سینه
تعدادی از هنرمندان نقاش و یا مجسمه ساز چه ایرانی و چه خارجی که آثارشان را در این نمایشگاه بزرگ به معرض تماشا گذاشتند در واقع اکثراً همان چاپگران و گراورسازان بودند که در فضای هنرهای تجسمی ، هم به شیوه های گوناگون حکاکی و چاپگری و هم به شیوه های مختلف نقاشی و تعدادی از آنان به فنون مجسمه سازی ، نه تنها آگاهی داشتند ، بلکه کاملاً به این فنون مسلط بودند و از شیوه های جاری در آثار خود ، به صورت میکس مدیا ، بسیار بهره بردند ، چرا که آنان این هنرها را از هم جدا نمی پنداشتند و برای بیان به یکی از آن ها بسنده نمی کردند.
در خاتمه اگر بخواهیم به یک نتیجه گیری و یا به دیگر سخن به یک جمع بندی کلی از پیشرفت های تاکتیکی و سرانجام تحولاتی که در شکل گیری شیوه های گوناگون حکاکی در غرب رخ نموده است دست یابیم ، می توانیم باز هم به آثار دیگر هنرمندان معاصر خارجی اشاره کنیم که برای دستیابی به حداکثر بیان مورد نظر و استفاده از ابزارهای گوناگون ، از ذوق و استعدادی خاص برخوردار است ، به طور مثال ، هنرمندانی چون پیر در محدوده چاپ و گراورسازی و سفارش بج آثار خود را ارائه می دارند ، در حالی که هنرمند دیگری همچون کالور برون در فضای آثارش ، هم از درای پوینت و هم از مزوتینت به صورت مجزا و یا توأمان بهره می گیرد.
میشل سیری نیز که در میان آنان بسیار جوان بود ف ضمن به کارگیری شیوه های مختلف ، به فضای سیاه و سفید توجهی خاص می ورزد و به ندرت از فضای رنگی سود می جوید و استفاده از  پلاک فلزی خاکستری های نقره ای را ، به منظور القای درام در فضای تصویری خود ، بیان کنند ، می پندارد و به فام های گوناگون بها نمی دهند. اژن کرنه هنرمند چاپگری است که تقلید از فضا و آثار رامبراند را مورد توجه قرار می دهد و به دیدگاه های شخصی خود که زمینه خلاقیت را بر نمی تابد و حتی به دیگر آثار هنرمندان زمانه اش توجهی نمی کند ، چرا که تقلید از آثار رامبراند را تجربه ای بزرگ می پندارد ، حتی بزرگتر از نگاه شخصی خود ژان امیل لابورور ، هنرمند بزرگی که در صفحات پیشین به شرح آثارش پرداختیم، بین سالهای جنگ جهانی اول علاقه مند به سفر و دور شدن از فضای جنگ می شود ، سفری که در آنجا اقامت می گزیند. رهاورد سفرش آشنایی با فرهنگ های گونگون و سنت های رنگارنگ و هم زمان توجه به تکنیک و شیوه های غیر غربی بود که این مهم در دیگر آثارش بسیار مشهود است . در واقع ارتباطات هنرمندان بین شرق و غرب و توجه به فرهنگهای مختلف نقش سازنده ای در پختگی و چگونگی آثار هنرمندان داشته است.
از دیگر هنرمندان معاصر غرب که نگاهی خاص به روند شکل گیری آثار چاپی و گراورسازی داشتند می توان به آمده دولا پاتلییر ، برنارد نودین ، و بسیاری دیگر اشاره کرد. باید گفت که این هنرمندان در غرب همچنان وفادار به هنری فیگوراتیو بودند و در آثارشان از ارزش های نهفته در طبیعت ، مانند صورت اشیا همچون پیکر انسانی ، حیوانی و گیاهی بسیار استفاده می کردند و این خصلت طبیعت گرایانه را حقیقت نمایش اشیا در فضای آثارشان مانند طراحی ، حکاکی و سفارش بج ، نقاشی و مجسمه سازی می پنداشتند و ار آن عدول نمی کردند. در میان این گروه از هنرمندان می توان به چاپگرانی اشاره کرد که شبیه سازی های قیمت بج سینه تبلیغاتی معمول دوری می جستند و با تصرف در شکل به فضایی دیگر ، همچون رمانتیک ها ، سمبولیست ها ، اکسپرسیونیست ها نزدیک شدند. مانند فرانتس ژوردن که کتابه های بسیاری را با توجه به اشعار مالارمه به تصویر می کشد و یا گالانی که با بهره گیری از ارزش های دکوراتیو و به کارگیری آرابسک ، آثارش را رنگ ، بویی تازه می بخشد . گالانی را شرق شناس بزرگ قرن که توجهی به سنت های خود نداشت اما از حرکت های دکوراتیو و سبک باروک الهام می گرفت می دانند.

Leave a comment

×

 

سلام!

چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟