Scroll Top

سفارش بج کت | بج سینه،پلاک فلزی،لوح تقدیر، تابلو فلزی

بج کت

نکات قابل توجه برای تولید بج کت

برای سفارش بج کت مردانه به طور سفارشی، می‌توانید به مراکز تولید بج کت یا تولیدکنندگان بج کت مردانه مراجعه کرده و نیاز‌ها و مشخصات خاص خود را با آنها در میان بگذارید. در این رابطه، مراحل زیر ممکن است در فرآیند سفارش بج کت مردانه دخالت داشته باشند:

    1. انتخاب طرح و طراحی: انتخاب طرح و طراحی بج کت مردانه از جمله مراحل اولیه است. شما می‌توانید از طرح‌های موجود در کاتالوگ‌ها و یا طراحی سفارشی با توجه به نیازها و ذوق خود انتخاب کنید.
    2. انتخاب جنس و رنگ: انتخاب جنس و رنگ بج کت نیز از جمله مراحل مهم است. معمولاً برای بج کت مردانه از جنس‌های متنوعی مانند پارچه، چرم، فلز و … استفاده می‌شود و هر یک از این جنس‌ها و ویژگی‌های آنها می‌توانند قیمت و کیفیت نهایی بج کت را تحت تأثیر قرار دهند.
    3. انتخاب ابعاد و اندازه: تعیین ابعاد و اندازه بج کت مردانه نیز در این مرحله مهم است. شما می‌توانید اندازه دقیق بج کت را بر اساس ابعاد و تناسبات بدنی خود یا نیازهای خاص خود انتخاب کنید.
    4. انتخاب جزئیات و لوازم جانبی: انتخاب جزئیات و لوازم جانبی بج کت مردانه مانند زیپ، گرفتگی‌ها، پرچم، قفل، پلاک فلزی و … نیز در این مرحله انجام می‌شود.
    5. تعیین تعداد و قیمت: تعیین تعداد بج کت مورد سفارش

مواد لازم  برای سفارش بج کت : کاغذ، ظرفشویی، اسفنج، کاغذ خشک کن، صفحه شیشه ای یا پلاستیک ، عمل مرطوب کردن به کلی بستگی به نوع کاغذ دارد.

اندازه بزرگتر نیازبه زطوبت بیشتر دارد بهتر است که کاغذ بزرگ ، شب قبل از چاپ مرطوب شود . کاغذ معمولی مقیاس نشده نیاز دارد که فقط مدت کوتاهی قبل از چاپ مرطوب شود و کاغذ معمولی نازک به کمتر از یک ساعت قبل از چاپ احتیاج دارد. این کاغذ ها را هرگز در آب رها نکنید در این صورت خرد خواهند شد. تعداد کاغذهایی را که برای یک جلسه چاپ لازم است برآورده و تهیه کنید به علاوه کاغذ هایی که به عنوان ذخیره به همراه داشته باشید.سینی بزرگ یا ظرف تمیز دیگری را با آب پر کنید و یک صفحه کاغذ را به مدت ذخیره به همراه داشته باشید.
سینی بزرگ نمونه بج سینه یا ظرف تمیز دیگری را با آب پر کنید  ویک صفحه کاغذ را به مدت نیم ساعت تا یک ساعت در آن بخیسانید و روی یک پلیت شیشه ای یا پلاستیکی ، آب اضافی را با یک تکه اسفنج به آهستگی جذب کنید ، نباید هوایی در زیر کاغذ باقی بماند و مجدد صفحه کاغذ را بردارید و این عمل را تکرار کنید . سپس آن را روی صفحه قبلی قرار دهید.
بدین ترتیب هنگامی که تمام صفح های کاغذ روی هم قرار گرفت با صفحه ای شیشه ای یا پلاستیکی روی آن را بپوشانید.
برای بریدن کاغذ در ابعاد و اندازه صحیح از یک خط کش استفاده کنید و پس از بریدن کاغذ ، آن را در آب فرو ببرید و قبل از خشک کردن با اسفنج عمل آبگیری را انجام دهید.
پس از خشک کردن کاغذ و چسباندن آن روی صفحه پلیت ، ممکن است به هنگام چسباندن کاغذ حبابهایی ایجاد شود که باید با احتیاط و با دقت و بدون اینکه آسیبی به کاغذ بخورد آنها را خارج کنیم .
حتی باید به این نکته هم  برای سفارش بج کت توجه کنیم که کاغذها را باید از گوشه های رو به روی آن بلند کرد.

مرکب

مواد لازم : کاردک، سنگ آسیاب ( شاسی) رنگ ساب، روغن های تیره و روشن پلیت مسی سیاه .مخلوط کردن مرکب . مواد لازم : بطری های پودر مرکب، قوطی های روغن ، رنگ ساب و کاردک ها همه روی یک سنگ قدیمی که از آن مانند یک لوحه سنگی استفاده شده باشد.

بج کت

با اینکه مرکب چاپ به صورت آماده قابل خریداری است ولی مزایای بی شماری در آماده ساختن آن وجود دارد و غلظت آن می تواند متناسب با برنامه های گوناگون چاپ تغییر کند.
مرکبی به شرح زیر مخلوط می شود به صورت یک سطح مات خشک می گردد و رنگ های به دست آمده قابل پیش بینی نیست. زیرا متناسب با درجه حرارت تغییر می کند.
اگرچه سیاه معمولی می توانند به طور جداگانه مورد استفاده قرار بگیرند اما یک سیاه غلیظ خوب با مخلوطی از سیاه معمولی ترکیب مناسبی بدست می آید. پودرهای مرکب را روی سنگ آسیاب ( شاسی) مخلوط کنید و با استفاده از یک کاردک ، کمی روغن تیره را با پودر مالش دهید تا مخلوط پوسته شود. کمی روغن باعث چسبیدن خمیر روی کاردک دومی را برای پاک کردن آنها استفاده کنید . کمی روغن رقیق اضافه کنید و آنها را به شکل خمیر مخلوط نمایید.
اگر مرکب هنگام استفاده آبکی باشد روغن کمتری به آن اضافه کنید . مقدار مرکبی را که می خواهید بسازید باید به اندازه استفاده یک جلسه باشد.
در غیر این صورت نرم کردن آن زمان بیشتری می برد. بیشتر خمیر را در یک قسمت از شاسی جمع کنید و باقی مانده را با رنگ ساب نرم کنید.
با هر دو دست کار کنید و با قدرت تمام رنگ ساب را بکشید. گاهی برای جمع کردن مرکب از روی شاسی توقف کنید، وقتی مرکب جا افتاد کاملاً نرم شده و از کاردک روان می شود. زمانی که مرکب جا بیفتد کاملاً هموار شده و در حرکت های گردشی و هنگام توقف از کاردک روان می شود.
آن را به کناری گذاشته و مقدار دیگری از خمیر را نرم کنید . عمل نرم کردن را تکرار کنید تا تمام خمیر ، سفارش بج کت آن طور که باید جا بیفتد. اگر مرکب دلمه شد یا روی کاردک بی حرکت ماند بیش از حد لزوم غلیظ بوده و احتیاج به روغن دارد و اگر سریع روان می شود بیش از حد لزوم رقیق می باشد و نیاز به پودر دارد. در هر دو حالت روی همه مرکب باید دوباره کار شود . مرکب را می توان در یک جلسه کار استفاده کرد یا برای استفاده مجدد در یک شیشه آب نگهداری کرد.
پس از اتمام کار جمع کردن مرکب از روی یک کاردک به وسیله یک کاردک دیگر، مراقب باشید مرکب مخلوط شده روی آن باقی نماند. رنگ ساب را با هردو دست محکم بگیرید و تمام توان خود را برای ساییدن بکار بگیرد.

شروع به کار پرس

پیچها را محکم کنید و مطمئن شوید که پرس به طور مساوی در هر دو طرف تنظیم شده است .

دستگاه پرس

بج کت

ابزار لازم : دستگاه پرس بج سینه ، نمد، کاغذ پوستی ، کاغذ باطله، دستگاه پرس از گرانترین تجهیزات چاپ است. این دستگاه از یک صفحه فلزی از جنس استیل تشکیل شده که بین دو سطح یکسان و هموار حرکت می کند و غلتک ها در یک محفظه گونه فلزی محافظت شده اند.
مقدار فشار با پیچ هایی که در دو طرف بالای غلتک وجود دارد تنظیم می شود این غلتک مستقیماً با دست چرخانده می شود. همچنین می توان از یک موتور برای چرخاندن آن استفاده کرد. می توان دستگاه پرس را ، با قیمت پایین تری از هنرستان های محلی یا کارگاه های چاپ تهیه کرد.

شروع به کار پرس برای شروع به کار دستگاه پرس ابتدا تمام پیچ ها را آزاد کنید. یک نمد روی سطح فلزی badge پرس قرار دهید . کاغذ چاپ بین پرس و نمد قرار می گیرد بطوریکه پشت کاغذ مماس بر سطح صیقلی پرس خواهد بود. نمد را با چرخاندن غلتک به زیر پرس بفرستید که باید غلتک و نمد محکم به هم فشرده شوند پس لازم است دو یا چند لایه نمد به کار برید . پیچ ها را با دست محکم کنید و مطمئن شوید که ارتفاع دو طرف پرس یکسان است. به کار بردن نمد به دلیل خاصیت ارتجاع آن است.

Leave a comment

×

 

سلام!

چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟