Scroll Top

برچسب فلزی | بج سینه،پلاک فلزی،لوح تقدیر، تابلو فلزی

پلاک فلزی

نشان چسبدار فلزی

برچسب فلزی، یک برچسب متصل به یک قطعه فلزی کوچک است که معمولاً برای نشان‌گذاری اجناس و محصولات استفاده می‌شود. این برچسب‌ها می‌توانند شامل نام تجاری، شماره سریال، تاریخ تولید و مشخصات دیگر مربوط به محصول باشند.

برچسب‌های فلزی معمولاً از آلیاژهای فلزی ساخته می‌شوند که شامل فلزاتی مانند آلومینیوم، استیل، مس و نقره هستند. این برچسب‌ها معمولاً به دو صورت تولید می‌شوند: یکی با استفاده از لیزر برشی و دیگری با استفاده از ماشین حکاکی.

نشان فلزی معمولاً به صورت لوله‌ای یا شکل‌های دیگری مانند دایره، مستطیل یا مثلث ساخته می‌شوند. این برچسب‌ها معمولاً با یک رشته، یک زنجیر یا یک کلیپس به محصول متصل می‌شوند. برای تولید برچسب‌های فلزی، معمولاً از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای مانند لیزر برشی و حکاکی استفاده می‌شود که به کیفیت بالایی از برچسب فلزی نتیجه می‌دهد.

در کل، برچسب فلزی یکی از راه‌های بسیار موثر برای نشان‌گذاری و شناسایی محصولات است که به صورتی با دوام و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی و مواد شیمیایی، طول عمر مفیدی دارد.

برچسب‌ فلزی با نام‌های زیادی از جمله برچسب‌های فلزی، برچسب‌های فویل فلزی و برچسب‌های دارایی فویل استفاده می‌شوند. مهم نیست که آنها را چه می نامید، برچسب های فلزی به دلیل امنیت و دوام خود و ارائه خوانایی در طول عمر دارایی های شما شناخته شده اند. برچسب‌های فلزی جزء مهمی از سیستم‌های ردیابی دارایی هستند که سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا دارایی‌های قابل جابجایی را در حین حرکت در یک سازمان به دقت ثبت و نظارت کنند. به این ترتیب، برچسب‌های فلزی ابزارهای ارزشمندی برای پیشگیری از ضرر هستند وحتی روی محصولات دیگری مانند لوح تقدیر نصب می شوند، زیرا به سازمان‌ها اجازه می‌دهند تا کنترل دقیق‌تری بر دارایی‌هایی داشته باشند که به ندرت در یک مکان قرار دارند و از سرقت دارایی‌های با ارزش جلوگیری کنند.

استاک صورت آلومینیومی با چسب حساس به فشار دائمی با کارایی بالا. چسب روی برچسب های فلزی و پلاک تبلیغاتی فلزی برای عملکرد آنها بسیار مهم است، زیرا باید به طور دائم به فلزات و پلاستیک هایی با انرژی سطح بالا که دارای سطوح بافتی و کانتور هستند بچسبد. برچسب های فلزی باید در برابر مواد شیمیایی، حلال ها و سایش مقاومت داشته باشند و توانایی مقاومت در برابر قرار گرفتن در معرض بیرون در محیط های خشن، از جمله سرمای شدید، گرما و اشعه UV را داشته باشند. تولیدکنندگان برجسته برچسب فلزی از فرآیند تشدید تصویر استفاده می کنند تا بتوانند برچسب های فلزی خود را بیش از 20 سال استفاده کنند. تصویر از طریق فلیکر توسط mpclemens

پلاک فلزی
برچسب های فلزی و ردیابی دارایی برچسب‌های فلزی

راه‌حلی برای ردیابی دارایی‌ها هستند زیرا اطلاعات روی بارکد و خود بارکدها تا پایان عمر دارایی‌هایی که به آن‌ها پایبند هستید قابل خواندن هستند. این بدان معناست که سازمان ها می توانند از برچسب های فلزی و بج سینه فوری سیستم های ردیابی دارایی خود برای کاهش میزان نیروی انسانی مورد نیاز برای مدیریت موجودی استفاده کنند. برچسب‌های فلزی مورد استفاده در ردیابی دارایی‌ها، فرآیند شمارش دارایی‌ها و نظارت بر آن‌ها در طول عمرشان را خودکار می‌کنند. با استفاده از بارکد روی پلاک فلزی پشت چسب دار، سازمان ها می توانند مکان های شناخته شده دارایی ها را از یک بخش به بخش دیگر منتقل کنند یا به طور مداوم جریان دارایی ها را در بسیاری از مناطق پیگیری کنند.مزایای استیکرهای فلزیبرچسب های فلزی راه حلی بادوام و انعطاف پذیر هستند که در طول زمان در جای خود باقی می مانند. آنها ممکن است در تنظیمات و برنامه های مختلف استفاده شوند و اغلب از حذف عمدی برچسب ها برای سرقت یا انتقال غیرمجاز دارایی جلوگیری می کنند.
برچسب‌های فلزی و بج سینه که دارای چسب حساس به فشار هستند به طور دائم به سطوح می‌چسبند، بنابراین به احتمال زیاد از دارایی که به آن چسبیده‌اند جدا نمی‌شوند یا به مرور زمان خراب می‌شوند. به همین دلیل است که برچسب های فلزی مدیریت دارایی را ساده می کند.
اگر نیازمندی‌های سفارشی‌سازی دارید، خوشحال خواهید شد که بدانید برچسب‌های فلزی با فونت‌ها، آرم‌ها یا رنگ‌های مختلف قابل تنظیم هستند تا به فرآیندهای ردیابی و گزارش دارایی کمک کنند. برچسب‌های فلزی همچنین دارای ساختار بادوام هستند، زیرا از آلومینیوم آنودایز بادوام ساخته شده‌اند و تصاویر آن‌ها در زیر یک لایه محافظ مهر و موم شده‌اند تا از خوانایی برای سال‌ها اطمینان حاصل کنند. برچسب‌های فلزی همچنین در برابر مواد شیمیایی، حلال‌ها، ساییدگی و محیط‌های شدید مقاومت دارند، بنابراین سازمان‌ها ممکن است از آنها در کاربردهای داخلی و خارجی استفاده کنند.سازمان ها و تاسیسات همچنین برچسب های فلزی را انتخاب می کنند زیرا باعث افزایش کارایی و کاهش هزینه می شوند. برچسب‌های فلزی ممکن است دارای بارکدهای قابل اسکن باشند تا شمارش دقیق موجودی و جریان کارآمد محصولات در سراسر سازمان را فعال کنند. برچسب‌های فلزی همچنین گزارش کارآمد و نظارت بر تاریخچه تعمیر و نگهداری را ارائه می‌کنند تا دارایی‌ها در وضعیت کار خود باقی بمانند.علاوه بر این، دارایی هایی که با برچسب های فلزی برچسب گذاری شده اند، کمتر به سرقت رفته یا بدون مجوز منتقل می شوند. سازمان‌هایی که بر دارایی‌های خود کنترل دارند، می‌توانند استفاده را در بخش‌های مختلف برنامه‌ریزی کنند و نیاز قیمت بج سینه برای خرید دارایی‌های اضافی یا تکراری را کاهش دهند. هنگامی که برای نظارت بر دارایی استفاده می شود، برچسب های فلزی همچنین به نظارت بر نگهداری کمک می کنند و ممکن است هزینه های تعمیر و تعویض را کاهش دهند. در نتیجه، سازمان‌ها وقتی از برچسب‌های فلزی استفاده می‌کنند سود می‌برند، زیرا منجر به کاهش هزینه‌ها و افزایش قیمت نهایی می‌شوند.

تولید نشان فلزی پشت چسبدار نیز شامل مراحل مختلفی است که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم:

    1. طراحی: اولین مرحله در تولید برچسب فلزی، طراحی آن است. شما می‌توانید با استفاده از نرم‌افزارهای طراحی گرافیکی، طرح برچسب فلزی خود را بسازید. در صورتی که از تجربه کمی در طراحی نرم‌افزارهای گرافیکی برخوردار نیستید، می‌توانید به یک طراح گرافیکی مراجعه کنید و از او خدمت بگیرید.
    2. برش: پس از طراحی، نوبت به برش برچسب فلزی می‌رسد. برای برش برچسب فلزی، از ماشین‌آلات برش لیزری استفاده می‌شود. در صورتی که ماشین لیزری خود ندارید، می‌توانید به کارگاه‌های مربوطه مراجعه کنید و این خدمت را از آنها بخواهید.
    3. حکاکی: پس از برش، برچسب فلزی باید حکاکی شود. برای حکاکی برچسب فلزی، می‌توانید از ماشین‌آلات حکاکی لیزری استفاده کنید. این ماشین‌آلات قادر به حکاکی روی سطوح فلزی هستند و می‌توانند طرح شما را روی آن حکاکی کنند. همچنین می‌توانید از کارگاه‌های مربوطه خدمات حکاکی را دریافت کنید.
    4. پالیش: پس از حکاکی، فلز باید پولیش شود. برای پولیش برچسب فلزی، می‌توانید از مواد پولیشی استفاده کنید. این مواد شامل پوشش‌دهنده‌ها، پرکننده‌ها، نازک‌کننده‌

Leave a comment

×

 

سلام!

چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟