Scroll Top

ساخت پلاک فلزی | بج سینه،پلاک فلزی،لوح تقدیر، تابلو فلزی

ساخت پلاک فلزی

روش ساخت پلاک فلزی

برای ساخت پلاک فلزی مراحل زیر باید انجام شود:

1- طراحی و نقشه‌برداری: در ابتدا با توجه به نیاز مشتری، پلاک فلزی به طراحی و نقشه‌برداری می‌پردازند. در این مرحله، ابعاد، شکل، ضخامت و دیگر جزئیات پلاک تعیین می‌شوند.

2- برش فلز: پس از تعیین ابعاد و شکل، فلزی که برای ساخت پلاک استفاده می‌شود، با استفاده از ابزارهایی مانند برش‌کار و پانچینگ برش داده می‌شود.

3- شیارزنی: برای شیارزنی و ایجاد اشکال و طرح‌های مورد نظر روی پلاک، از ابزارهایی مانند ماتریس و چکش استفاده می‌شود.

4- خم کردن و فرم‌دهی: پس از شیارزنی و برش فلز، با استفاده از ابزارهای خم کننده و فرم‌دهی، پلاک به شکل نهایی خود می‌رسد.

5- جوشکاری: در صورت نیاز به اتصال دو قطعه پلاک به یکدیگر، از روش جوشکاری استفاده می‌شود.

6- تمیز کردن و پایان‌دهی: در این مرحله، پلاک با استفاده از ابزارهایی مانند تراشکاری و سنگ‌زنی، تمیز شده و سپس پایان‌دهی و رنگ‌آمیزی می‌شود.

در نهایت، پلاک فلزی آماده نصب و استفاده می‌شود.

در دنیاشش سال پیش، نظرسنجی انجمن آمریکایی مدیران وسایل نقلیه موتوری تخمین زد که بیش از 10 میلیون خودرو در ایالات متحده دارای ساخت پلاک فلزی روشویی هستند. از آن زمان، ایالت های دارای محدودیت نقدی دریافتند که این پلاک ها می توانند منبع درآمد آسانی باشند.به عنوان مثال، تگزاس چهار سال پیش اولین حراج بشقاب روشویی در ایالت را برگزار کرد. بشقاب‌های «پورشه» را به قیمت 8000 دلار و «امریکا» را به قیمت 2000 دلار فروخت. این شرکت امیدوار است در چند سال آینده 35 میلیون دلار از حراج های مشابه به دست آورد.در کبک، رانندگان مجاز به خرید بشقاب روشویی در سپتامبر آینده خواهند بود.

این استان انتظار دارد حدود 90000 بشقاب بفروشد.دنیس کاوهی، نویسنده کتاب آن چیز که معنی می کنید نیست، می گوید که افراد تجاری از انواع ترکیبات خلاقانه اعداد و حروف استفاده کرده اند تا به دنیا اطلاع دهند که چه کار می کنند. در اینجا نمونه هایی از کتاب او آورده شده است:                                                                                          در سینسیناتی، صاحب عروسک فروشی ادعای metal plate ساخت پلاک فلزی را داشت. کارآفرین باب شلاف metal plateرا در بشقاب های هاوایی خود قرار داد. کریس فرو، صاحب بازاریابی پن-دن در ایلینوی، قلم ساده و کاربردی STEEL plate را انتخاب کرد.صفحات دیگری که metal plateپیدا کرده است شامل ساخت پلاک تبلیغاتی استیل برای خلبان ایرلند شمالی است. سپس  metal plateپلاک فلزی برای دامپزشک کوهستان و metal plate پلاک فلزی برای نماینده فروش لوازم حیوانات خانگی وجود داشت. یک مدیر حساب در یک بانک که وام را رد می کند، ادعا کرد که Metal  chest یک اورولوژیست صفحه METAL BADGE f بج سینه سفارشی و یک پیتزا فروشی metal plate پلاک فلزی را دارد.

پلاک metal plate

او گفت که همه از بشقاب خودش ساخت پلاک تبلیغاتی باهوش ترند.بشقاب های روشویی می توانند بیشتر از لبخند زدن شما انجام دهند. کارولین آدامز میلر، مربی عملکرد از می‌گوید یک پلاک روشویی می‌تواند به موفقیت شما کمک کند. او بهترین زندگی خود را خلق کنید، کتابی مبتنی بر شواهد در مورد چگونگی تعیین و دستیابی به اهداف و تلاقی آن با شادی نوشت.
او تحقیقات فراوانی در مورد «پرایمینگ» انجام داد، راه‌های زیادی که چیزی مانند یک کلمه، آهنگ، خالکوبی یا پلاک خودرو می‌تواند منجر به رفتارهای خاصی شود که به افراد کمک می‌کند یا به اهدافشان آسیب می‌رسانند. میلر که دارای مدرک کارشناسی ارشد در روانشناسی مثبت گرایی کاربردی است، مشتریان خود را تشویق می کند که روی یک بشقاب روشویی که ارزش های آنها را یادآوری می کند، سرمایه گذاری کنند.

استفاده از کلماتی مانند “خوشحال”، “خوب”، “خوشبخت” و “محبوب” در بشقاب می تواند نگرش مثبت و عزت نفس را القا کند.
او می‌گوید: «لحظه‌هایی که برای فکر کردن یا عمل کردن به شیوه‌ای خاص سپری می‌کنید، می‌تواند شما را به مسیرهای خاصی هدایت کند.میلر به قدری طرفدار پلاک فروشی شده است که از خود به عنوان “بانوی پلاک خودرو” یاد می کند و همیشه در جستجوی پلاک هایی است که می تواند به لیست خود اضافه کند. بشقاب خودش، metal plate ساخت پلاک فلزی ، او را تشویق می کند که خودش را خیلی جدی نگیرد. او می‌گوید: «به خودم یادآوری می‌کنم که شاد باشم، زیرا همه موفقیت‌های زندگی مقدم بر شاد بودن است.»

ساخت پلاک فلزی

تابلوی خانه سفارشی می‌تواند هدیه‌ای ایده‌آل باشد یا یک پایان کامل برای خانه شما باشد. چه یک خانه اعیانی شیک گرجستان باشد یا یک ساختمان جدید با طراحی مدرن و امروزی، یک چیز واضح است – یک تابلوی خانه سفارشی می تواند تفاوت را ایجاد کند.

ما چهار نوع اصلی از تابلوهای خانه سفارشی و بج سینه را که می‌توانید انتخاب کنید، معرفی می‌کنیم. برای کمک به تصمیم گیری آگاهانه تری برای نشانه.

چهار نوع اصلی از تابلوهای خانه وجود دارد که هر کدام نمای و سبک منحصر به فرد خود را دارند آن ها هستند .

تابلوی خانه برنجی

تابلوی خانه برنزی

تابلوی خانه دزدی ضد زنگ

علامت خانه

تابلوهای خانه برنجی یک علامت برنجی حکاکی شده جایگزین فوق‌العاده‌ای برای تابلوهای برنجی سنتی‌تر است. ساخت پلاک فلزی و تابلوهای خانه برنجی از ورقی به ضخامت 3 میلی متر و برنج بسیار صیقلی ساخته شده اند، جلوه طلایی درخشان این مزیت را دارد که پوشش خود را برای سال ها حفظ می کند، حتی زمانی که در معرض رطوبت یا قرار گرفتن طولانی مدت در آب قرار می گیرد. تابلوهای برنجی معمولاً با رنگ مشکی پر می شوند تا کنتراست قوی در برابر برنج ایجاد کنند. اگر می‌خواهید از یک لوگو یا تصویر به عنوان بخشی از علامت استفاده کنید، گزینه‌های رنگ دیگری نیز در دسترس هستند.تابلوهای خانه برنزی تابلوی خانه برنزی سفارشی یک جایگزین عالی برای تابلوی خانه بعدی شماست. تابلوی برنزی که از برنز قدیمی با ضخامت 3 میلی متر ساخته شده است، محکم، چشمگیر است و در آزمون زمان مقاومت می کند. برای تولید برنز با رنگ تیره قوی تر، برنز پتینه کاری می شود که پیری زیبایی را در طول زمان تضمین می کند. استفاده از رنگ سفید یا کرم به عنوان رنگ های پرکننده، کنتراست قابل توجهی را در برابر پس زمینه برنزی تیره ایجاد می کند. برای یک تابلوی برنزی واقعا خیره کننده، این گزینه نیز وجود دارد که علامت معکوس را حک کنید. این روکش زیبا شامل حکاکی کردن پس‌زمینه و نشان دادن حروف در اصل استتابلوهای خانه از جنس استنلس استیل تابلوی خانه از جنس استنلس استیل نسبت به تابلوی خانه سنتی برنجی یا برنزی ظاهر و حسی مدرن‌تر دارد. تابلوهای فولادی ضد زنگ 3 میلی متر ضخامت دارند و به صورت برس خورده یا صیقلی عرضه می شوند. فولاد 316 انتخابی بادوام را ارائه می دهد که می تواند غوطه ور شدن در آب نمک را تحمل کند. تابلوی فولاد ضد زنگ یک گزینه جذاب و امروزی است که می تواند در هر نوع خانه ای به خوبی کار کند.علائم خانه Perspex برای طراحی نهایی نشانه خانه مدرن، تابلوی خانه perspex می تواند گزینه ای انعطاف پذیر و بسیار سفارشی را ارائه دهد. یک صفحه پشتی قوی 4.5 رنگی و بافتی با یک Perspex شفاف به ضخامت 3 میلی متر پوشانده شده است که دارای حروف وینیل در پشت است. تضاد بین این دو ماده اثر بسیار قدرتمندی ایجاد می کند که حس عمق را به نشانه ایجاد می کند. این تابلو با یک گیره برنجی جامد به پایان رسیده است که در طیف وسیعی از پرداخت‌ها از جمله کروم ساتن، کروم پولیش و پولیش طلایی ارائه می‌شود. سوالی دارید؟ بنابراین، چه تابلویی را برای خانه خود بخرید و چه به عنوان هدیه ای برای خانه داری برای شخص دیگری، گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. ما نمی توانیم برای شما انتخاب کنیم، اما امیدواریم که شما کمی بیشتر در مورد گزینه های مختلف موجود درک کنید. اگر مطمئن نیستید که کدام علامت برای شما و خانه شما بهتر است، در مورد این پست نظر بدهید و ما سعی خواهیم کرد به شما کمک کنیم.

Leave a comment

×

 

سلام!

چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟