Scroll Top

قیمت ساخت بج سینه در تهران | بج سینه،پلاک فلزی،لوح تقدیر، تابلو فلزی

بج سینه

ساخت بج سینه

قیمت ساخت بج سینه تبلیغاتی در تهران بستگی به عوامل مختلفی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به اندازه و تعداد بج سینه تبلیغاتی، نوع کاغذ و محصول چاپی، تعداد رنگ‌های استفاده شده در طرح، تعداد پین‌های مورد نیاز و زمان تحویل اشاره کرد.

در تهران، قیمت بج سینه تبلیغاتی در حدود 50000 تا 100000 هزار تومان برای هر عدد می‌تواند باشد. اما این مبلغ می‌تواند با توجه به فاکتورهایی که ذکر شد، تغییر کند.

برای دقیق‌تر دانستن قیمت ساخت بج سینه تبلیغاتی، بهتر است با مراکز تخصصی تبلیغات و چاپ در تهران تماس بگیرید و با توجه به نیازهای خود، از آن‌ها قیمت دریافت کنید.

در تعیین قیمت ساخت بج سینه در تهران مواردی به وجود می آید که باید رفع شود . به عنوان مثال در استفاده از ماده عایق ، این نوع از ماده عایق به سرعت خشک می شود و در برابر انواع اسیدها بسیار مقاوم است و اگر طرح مورد نظر را بر روی این ماده عایق بگذاریم قطعاً قسمتهایی بر روی ماده عایق ترک بر می دارد و یا ممکن است خرد شود.

یکی دیگر از مشکلات این است که ماده عایق به داخل نقش هایی که با اسید خورده شده حرکت می کند و لبه های نقش و یا طرح مورد نظر توسط اسید خورده می شود و در برابر اسید محافظت نمیشوند ، پس بهتر است تا روی پلیت ها دو یا سه ایه ماده عایق بزنیم .

ماده عایق روی صفحه ساخت پلاک را به این شکل هم میتوان تهیه کرد و ساخت :

می توان قلمو را به درون ظرف خمیری ماده عایق کرد و از ماده عایق به همان حالت خمیری استفاده کرد و دیگر لازم نیست دو یا سه بار ماده عایق بزنیم.

بج سینه

روش به وجود آمدن رنگمایه های روشن و تیره بر روی پلیت

ما می توانیم با استفاده از سوزن های اچینگ، خطوط های دلخواه و گوناگونی را به لحاظ عمق ایجاد کنیم ولی روش جالبی به نظر نمیرسد ، بلکه مهم این است که خطوط با کنتل کردن صفحه پلیت و توسط اسید خورده شود.

به طور مثال: با تعداد زیادی خط نزدیک به هم یا هاشورهای متقاطع و خورده شدن آنها در اسید، رنگمایه تیره خواهیم داشت و رنگمایه های روشنتر را با خطوط کمتر که با همان عمق در اسید خورده شده اند، بدست می آوریم. همین تنوع خطوط را از روش دیگری هم می توان ایجاد کرد به این ترتیب که ابتدا پلیت را در اسید قرار می دهیم به مدت زمانی که به رنگمایه روشن لازم است ، بعد از آن ، قسمت های روشن طرح را با ماده عایق و در مرحله توقف می پوشانیم تا بیش از این در معرض اسید نباشد با ماده عایق مرحله توقف می پوشانیم تا به رنگمایه های تیره تر برسیم. دو روش ابتدایی برای طراحی روی پلیت وجود دارد: اول اینکه طرح را به طور کامل روی زمینه ماده عایق پیاده کنیم و پلیت را در اسید بگذاریم تا قسمت هایی که لازم است روشنتر بمانند به میزان کافی خورده شوند پلیت را برداشته و روی مناطق روشن ماده عایق می زنیم و دوباره آن را در معرض اسید بج سینه می گذاریم تا رنگمایه های تیره بعدی ایجاد شوند، این مراحل را آنقدر ادامه میدهیم تا به تیره ترین نواحی طرح برسیم. روش دیگر در قیمت ساخت بج سینه در تهران این است که فقط قسمت های مربوط به رنگمایه های تیره را طراحی کرده پلیت صفحه پلاک فلزی را در اسید بگذاریم سپس آنرا برداشته و روی قسمت هایی طراحی کنیم که قرار است تیره ترین بخش کار باشد و آنقدر ادامه می دهیم تا طرح کامل شود و آنچه که در هر دو روش مهم است تشخیص مدت زمانی است که لازم است تا طرح به اندازه عمق مورد نظر، در اسید خورده شود، به طور کلی هر چه پلیت بیشتر در اسید باشد ، خطوط عمیق تر شده و تیره تر چاپ می شوند. اگر برای خورده شدن به میزان عمق اولیه یک دقیق وقت لازم باشد، برای رسیدن به عمق دو برابر پلیت باید 2 دقیقه در اسید باشد و برای عمق 4 برابر 4 دقیقه باید در معرض اسید باشد و به همین ترتیب یک تصاعد هندسی خواهیم داشت. نکته مهم این است که طراحی و ایجاد نقش و نگار بر روی پلیت ساخت بج سینه و پلاک فلزی و خورده شدن آن به وسیله اسید، دو امر مربوط به هم هستند و در هر مرحله از کار باید هر دو مورد را مد نظر قرار داد.

تأسیس کارگاه ساخت بج سینه تبلیغاتی به عنوان یک کسب و کار می‌تواند چالش‌های خاص خود را داشته باشد، اما به طور کلی می‌توان گفت که این کار به خوبی قابل اجرا و مدیریت است.

به عنوان یک کارگاه ساخت بج سینه تبلیغاتی، ابتدا نیاز است که به تجهیزات و ابزارهای لازم برای ساخت بج سینه تبلیغاتی دسترسی پیدا کنید. این شامل دستگاه‌ها و ابزارهایی مانند ماشین‌های برش، پرس، و ماشین‌آلات چاپ و بسته‌بندی می‌شود. همچنین، برندهای مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت بج سینه تبلیغاتی را نیز باید انتخاب و تهیه کنید.

سپس، نیاز است تا یک تیم کاری ماهر و متعهد را برای انجام فعالیت‌های مختلف در کارگاه خود داشته باشید. این شامل کارگران ماهر در حوزه‌هایی مانند برش، چاپ، نصب پین و بسته‌بندی می‌شود.

به علاوه، برندینگ، بازاریابی و فروش محصولات بج سینه تبلیغاتی نیز بخش دیگری از این کسب و کار است. باید استراتژی‌های بازاریابی و تبلیغاتی موثر را اعمال کرده و با مشتریان هدف خود ارتباط برقرار کنید تا بازارپسندی محصولات خود را افزایش دهید.

همچنین، مدیریت مالی، مدیریت موجودی و مدیریت عملیاتی نیز جزء وظایف مدیریتی کسب و کار خواهد بود. برنامه‌ریزی مناسب برای تامین مواد اولیه، مدیریت هزینه‌ها، و کنترل کیفیت نیز از جوانب مهم کارگاه

حکاکی پلیت و صفحه ساخت بج سینه در تهران

مواد لازم : انواع خاصی از اسید ها، سینی های اسید، پیمانه، قیف ، محلول آمونیاک، آب ، بطری ها.

دقت نموده ، وقتی با اسید شروع به کار می کنید موی بلند خود را جمع نمایید همین طور آستین ها را باید محفوظ کنید. همیشه ابتدا اسید را به آب اضافه کنید. هر اسیدی به روش خاص خود فلز را می خورد.

در ساخت بج سینه برنجی در تهران و پلاک فلزی باید سطح پلیت کاملاً تمیز باشد چرا که کوچکترین ذرات گرد و غبار بر کیفیت کار تأثیر می گذارد.

Leave a comment

×

 

سلام!

چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟