Scroll Top

بج سینه برنجی | بج سینه،پلاک فلزی،لوح تقدیر، تابلو فلزی

بج سنه

روش های مختلف ساخت بج سینه

بج سینه برنجی یکی از برندهای محصولات زیبایی و بهداشتی در ایران است که انواع محصولاتی مانند کرم‌های بزرگ کننده سینه، روغن‌های حجم‌دهنده سینه، کرم‌های کاهش پهلو و همچنین کرم‌های لاغری را تولید می‌کند. این محصولات با تبلیغات فراوان خود به عنوان راهکارهایی برای حل مشکلات زیبایی مانند کوچکی سینه یا پهلوهای بزرگ، به فروش می‌رسند. اما لازم به ذکر است که موثریت این محصولات به شدت مورد بحث است و قبل از خرید هرگونه محصول زیبایی و بهداشتی، بهتر است به یک پزشک متخصص مراجعه کرده و نظرات و توصیه‌های ایشان را در این زمینه دریافت کنید.

ساخت بج سینه برنجی و سفارش بج سینه انواع و اقسام و حتی روش های مختلفی برای تولید آن وجود دارد که در اینجا ما به صورت مختصر به یکی از آن روش ها می پردازیم.

بج سنه

حکاکی بج سینه با دستگاه حک و برش لیزر

این روش به به نوعی می توان گفت که ساده ترین روش ساخت بج سینه حتی لوح تقدیر می باشد به این ترتیب است که ابتدا طرح مورد نظر را تکمیل می کنیم و سپس به وسیله نرم افزارهای موجود برای طراحی آن را وارد سیستم رایانه ای می کنیم.

پس از آن که طرح تکمیل شد آنرا به دستگاه برش لیزر معرفی می کنیم تا با آن کار برش را شروع کنیم . دستگاه های موجود در بازار قدرت های متفاوتی دارد و با توجه به کاری که میخواهیم انجام دهیم بستگی دارد.

معمولا دستگاهی را باید برای بج سینه انتخاب کنیم که اندازه صفحه ای که میخواهیم بر روی آن عملیات حک را انجام دهیم متناسب با آن باشد و این نکته بسیار قابل اهمیت است چرا که اگر ابعاد ورق کوچک باشد و تعداد طرح ها زیاد باشد مقدار دور ریز ورق ها بسیار زیاد می شود و هزینه تولید را به طور چشم گیری افزایش می دهد و به دنبال آن قیمت تمام شده محصول افزایش می یابد. همچنین اگر ورق های تهیه شده بزرگ تر از ابعاد دستگاه باشد یا باید ورق ها را تا محل برش جا به جا کنیم و برگردانیم و یا متحمل هزینه زیادی جهت خرید دستگاهی جدا شویم تا این ورق ها را برش دهد.

پلاک فلزی

دومین نکته در استفاده از دستگاه برش برای ساخت بج

قبل از اقدامی برای ساخت بج سینه برنجی و پلاک مشخصات باید به این نکته توجه داشت که چه محلی را برای این موضوع میخواهیم قرار دهیم چرا که طول بعضی از این دستگاه ها به 3 یا 4 متر می رسد و اطراف دستگاه هم حداقل 1.5 تا 2 متر فضای گردش نیاز دارد . مهمتر از همه ورود محل قرار گیری دستگاه است که آیا از ورودی رد می شود یا خیر؟

با این اوصاف باز هم راحت ترین روش به وسیله دستگاه می باشد.

انواع عیوب

1- خطای ابعاد و اندازه

2- خطای ترکیب ( اختلافات فازی و ترکیبی )

3- بی شکلی ناشی از ریختن

4- عیوب گازی

5- عیوب مواد جامد

6- عیوب انقباضی

7- عیوب انقیاضی در فاز جامد

خطای ابعاد و اندازه

اندازه و ابعاد بج سینه برنجی بیشتر تحت تأثیر شرایط ساخت و طدح مدل یا قالب قرار دارد که در جریان تولید ف تغییرات نسبتاً ناچیزی ممکن است رخ دهد و شرایط غیر قابل قبولی را به وجود آورد . از نظر کلی خطای ابعاد و اندازه در ساخت تقریباً غیر ممکن است . زیرا مدل ها برای دفعات متعدد و متوالی مورد آزمایش و پس از آن مورد استفاده در تولید قرار می گیرد و از این رو در اینجا به خطای تولید اشاره می گردد.
عوامل اصلی بروز چنین عیوبی عبارتند از :
جفت و جور نشدن قسمتهای مختلف قبل از آغاز تولید ، خراب شدن قسمتی از قالب، عدم انطباق مورد نظر با سرعت در فرآیند تولید و در حین جا به جایی می باشد.

Leave a comment

×

 

سلام!

چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟