Scroll Top

بج سینه رنگی | بج سینه،پلاک فلزی،لوح تقدیر، تابلو فلزی

بج سینه

روش های ساخت نشان رنگی

بج سینه رنگی تبلیغاتی به عنوان یکی از روش‌های تبلیغاتی، با استفاده از یک پلاک فلزی کوچک که روی سینه قرار می‌گیرد، صورت می‌گیرد. این پلاک شامل نام، لوگو، شعار و یا اطلاعات تبلیغاتی شما است که می‌تواند برای تبلیغ کسب و کار، محصول، خدمات و یا حتی ایده‌های شما استفاده شود.

بج سینه رنگی تبلیغاتی باعث ایجاد برقراری ارتباط بین شما و مخاطبینتان می‌شود و می‌تواند به عنوان یک وسیله موثر برای افزایش شناخت و اعتبار برای کسب و کار شما مورد استفاده قرار گیرد. همچنین، این روش تبلیغاتی در مجموعه‌هایی مانند کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها، و جشنواره‌ها، به عنوان یک وسیله جذب توجه بسیار مفید است.

در این روش تبلیغاتی، بج سینه رنگی تبلیغاتی می‌تواند در ابعاد مختلفی طراحی شود و با استفاده از روش‌های چاپی مانند چاپ دیجیتال، لیزری، و یا سیلک‌استامپ، تولید شود. همچنین، پلاک فلزی بج سینه می‌تواند با رنگ‌های مختلف و طرح‌های گوناگون تولید شود تا به بهترین شکل با محیط اطراف هماهنگ شود و بتواند به چشم بینندگان شما جذابیت بیشتری بدهد.

دو نوع اچ  برای ساخت بج سینه رنگی وجود دارد، اچ اسیدی (که در واقع اصلاً از اسید استفاده نمی کند – اما این یک داستان دیگر است) و اچ لیزری که عمدتاً برای مواد غیر فلزی مانند چوب، اکریلیک، کاغذ استفاده می شود. ، منسوجات، پلاستیک و چرم. ما می توانیم علائمی تا 600×400 میلی متر روی تخت لیزر خود ایجاد کنیم.

حکاکی لیزری از یک لیزر گازی مبتنی بر مخلوط گاز دی اکسید کربن (CO2) استفاده می کند که با تحریک الکتریکی طول موج 10.6 میکرومتر تولید می شود (یک میکرومتر 1 میلیونیم متر است). لیزرهای CO2 دارای راندمان بالا و کیفیت پرتوی عالی هستند که آنها را به پرکاربردترین نوع اتر لیزری تبدیل می کند. انواع دیگر لیزرهای فیبر و وانادات هستند. حکاکی لیزری شامل جوهر یا قطعه ابزار نیست، بنابراین یک فرآیند بسیار تمیز است.

نحوه کار اچینگ لیزری برای بج رنگی

لیزر بج سینه توسط رایانه ای که اثر هنری روی آن آماده شده است، کار می کند. کامپیوتر جهت، شدت، سرعت حرکت و گسترش پرتو لیزر را کنترل می کند، همانطور که یک انسان هنگام کنده کاری سنگ، اسکنه را کنترل می کند. تنها ناحیه ای که بریده می شود، ناحیه ای است که پرتو به آن برخورد می کند، بنابراین برخلاف اسید اچ، خطر آسیب محیطی وجود ندارد.

تصویری که قرار است برش داده شود باید یک فایل برداری مناسب برای هدف باشد. از آنجا که لیزر مانند یک مداد عمل می کند، اثر هنری باید یک نقاشی خطی یا متن باشد. به همین دلیل عکس‌ها یا سایر تصاویر با مناطق “جامد” بزرگ برای حکاکی لیزری مناسب نیستند.

لیزر در ابتدای یک برش با استفاده از یک نور قرمز بی ضرر ردیف می شود که دقیقاً محل برش را نشان می دهد. این مهم است، زیرا لیزر به محض روشن شدن شروع به برش می کند. پرتو لیزر قبل از عبور از عدسی در سه آینه منعکس می شود که نور را متمرکز می کند تا قدرت برش را به آن بدهد.

بج سینه

انرژی تولید شده توسط لیزر باعث تغییر سطح ماده ای می شود که لیزر به آن برخورد می کند. سطح ممکن است گرم شود و بخار شود، یا ممکن است شکسته شود (که به عنوان “شیشه ای” شناخته می شود) و پوسته پوسته شود. به همین دلیل است که فلزات و شیشه را نمی توان به راحتی بج سینه رنگی را با لیزر حکاکی کرد: نور به جای تبخیر کردن از سطح براق باز می گردد (اما زیر را ببینید).

برای از بین بردن زباله ها از حکاکی، دو نقطه استخراج گرد و غبار وجود دارد: یکی در پشت که هنگام حکاکی گرد و غبار را از سطح بیرون می کشد و دیگری برای حذف گرد و غبار ناشی از برش مواد. لیزر با هوا خنک می شود – لیزرها به طور طبیعی گرمای زیادی تولید می کنند.

حکاکی لیزری روی سنگ و تخته سنگعلاوه بر اچ کردن با لیزر، می توانیم علامت گذاری لیزری را روی سنگ و تخته سنگ انجام دهیم. این فرآیند کمی متفاوت است که طی آن لیزر منافذ سطح سنگ را می‌شکند تا قطعات کریستالی طبیعی را در معرض دید قرار دهد. عمق حکاکی روی سنگ نسبت به مواد نرم تر کمتر است، اما نتایج می تواند بسیار جالب به نظر برسد.ما در بالا گفتیم که شما نمی توانید فلزات را با لیزر اچ کنید، اما می توانیم از لیزر برای علامت گذاری صفحات فلزی برای متن لوح تقدیر که قبلا اسید اچ شده اند استفاده کنیم. ما یک خمیر علامت گذاری دائمی خاص را در مکان های مورد نیاز پخش می کنیم و سپس به صورت پاک نشدنی در ناحیه اسید اچ شده لیزر می کنیم و آن را کاملاً ضد خرابکاری می کنیم. این خمیر در “هر رنگی که دوست دارید به شرطی که مشکی باشد” می آید، درست مانند مدلهای مختلف!ما همچنین از لیزر برای برش خطوط و حروف بسیار ریز که با دست خیلی کوچک هستند استفاده می‌کنیم، حتی با موچین، اما نمی‌توانیم از این روش برای برنجی استفاده کنیم زیرا خیلی براق است و نور لیزر را منعکس می‌کند.حکاکی لیزری روشی دقیق، تمیز و مؤثر برای انتقال تصاویر خطی و متن بر روی مواد نرم‌تر مانند اکریلیک و چوب است که آن را برای پلاک‌ها و تابلوهای خانه در سبک‌های مختلف ایده‌آل می‌کند.

پرداخت و مراقبت از پلاک های برنجی نسبتاً ساده است اما نیاز به مراقبت دارد.

بیشتر پلاک های دیگر به جز شستشوی گاه به گاه نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارند یا اصلا نیاز ندارند، اما برنج به جلا دادن منظم نیاز دارد، به خصوص اگر بیرون از در باشد یا اثر انگشت روی آن باقی بماند.

بج سینه

هنگام صیقل دادن پلاک های برنجی مراقب باشیدبرنج یک فلز کاملا نرم است، بنابراین خراش دادن آن آسان است. به همین دلیل، توصیه می‌کنیم حلقه‌هایی را که ممکن است بپوشید بردارید و مراقب باشید که ساعت‌ها یا النگوها به سطح آسیب نرسانند.پولیش انتخابی خود را با یک پارچه تمیز، نرم و خشک بمالید، مطمئن شوید که پولیش را از فرورفتگی های اچ دور نگه دارید. نیازی به صیقل دادن مناطق حکاکی شده و رنگ شده نیست و پاک کننده می تواند به رنگ آسیب برساند. لهستانی همچنین می تواند در تورفتگی ها جمع شود و در نهایت کلمات را مبهم کند. اگر این اتفاق بیفتد، باقیمانده را می توان با آب و پارچه شست (هرگز از برس استفاده نکنید) و کل پلاک را باید با دقت خشک کرد و با یک پارچه خشک نرم صاف کرد تا از شر هر گونه رگه خلاص شود.هر چند وقت یکبار باید پلاک برنجی را جلا دهیم؟ بج سینه رنگی به‌عنوان یک قانون کلی هر دو تا سه هفته یک بار نیاز به پرداخت و مراقبت دارند، اما باید همیشه زمانی که اثر انگشت روی آن‌ها دیده می‌شود، انجام شود تا به بهترین شکل ظاهر شوند. این فقط یک مسئله زیبایی شناسی نیست: اسید موجود در اثر انگشت انسان در نهایت می تواند به برنج آسیب برساند.اگر پلاک برنجی شما بیش از حد خراشیده یا آسیب ببیند که براسو نتواند آن را مرتب کند، می‌توانیم آن را با استفاده از ماسک اچینگ اصلی بازیابی کنیم. همچنین می‌توانیم حروف را روی پلاک‌هایی که هر سال به‌روزرسانی می‌شوند، مانند Dux و تابلوهای مسابقات، مطابقت دهیم.تنها نوع دیگری از پلاک‌ها که نیاز به نگهداری دارند، تخته‌های چوبی هستند که با لاک رنگ‌آمیزی شده و تکمیل شده‌اند. اگرچه ما از لاک بیرونی استفاده می کنیم، اما در اثر آب و هوا آسیب می بیند و معمولاً بعد از حدود پنج سال نیاز به لاک زدن مجدد دارد.و اگر به سادگی از صیقل دادن برنج متنفرید!….برخی افراد صیقل دادن و مراقبت از پلاک های برنجی و پلاک استیل را دوست دارند، در حالی که برخی دیگر آن را کاری طاقت فرسا می دانند. این یکی از مواردی است که هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه می خواهید پلاک شما از چه ماده ای ساخته شود باید در نظر بگیرید. اگر از پولیش متنفرید، یا قرار است پلاک بیرون از در قرار گیرد، پس برنج بهترین ماده برای این کار نیست: ما به جای آن برنز، فولاد ضد زنگ یا یوروتریم (یک پلاستیک سبک وزن برنجی) را پیشنهاد می کنیم.از طرف دیگر، اگر صیقل دادن و مراقبت از برنج باعث رضایت شما شود، به سختی می توان آن را به عنوان ماده ای برای تابلوهای خانه یا تجاری و پلاک های یادبود مورد استفاده قرار داد.

Leave a comment

×

 

سلام!

چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟