Scroll Top

نمونه بج سینه | بج سینه،پلاک فلزی،لوح تقدیر، تابلو فلزی

بج سینه

نمونه نشان سینه

نمونه بج سینه نوعی لوگوی تبلیغاتی است که برای تبلیغات و ترویج برندها، سازمان‌ها، تیم‌ها و موسسات مختلف استفاده می‌شود. بج سینه به‌صورت کوچک و قابل حمل است و معمولاً روی پوشاک، کیف، کلاه، یا لباس‌های مختلف نصب می‌شود. این بج‌ها می‌توانند از جنس‌های مختلفی از جمله فلزی، پلاستیکی، چرمی و غیره ساخته شده باشند و معمولاً شامل لوگو، نام برند، اطلاعات تماس و سایر موارد مرتبط با تبلیغ کننده هستند.

نمونه‌های بج سینه می‌توانند شامل لوگو یک شرکت، نام یک برند، نماد یک تیم ورزشی، یا هر نوع پیام تبلیغاتی دیگری باشند. طراحی و شکل بج سینه‌ها متنوع بوده و به تناسب با استفاده مورد نظر و سلیقه مشتری قابل تنظیم است. همچنین، بج سینه‌ها ممکن است به صورت سفارشی تولید شده و با توجه به نیازهای مشتری و محدودیت‌های فنی و مالی متفاوتی در اندازه، شکل، جنس و طراحی آنها وجود داشته باشند. نمونه بج سینه‌ها می‌توانند از طریق جستجوی تصاویر در اینترنت یا مراجعه به وبسایت‌ها و فروشگاه‌های آنلاین متخصص در زمینه تبلیغات و ترویج برندها و شرکت‌ها پیدا شوند. در مواردی که نیاز به بج سینه سفارشی و یا بج سینه با لوگوی شرکت‌ها یا برندهای خاص وجود دارد، معمولاً به وسیله شرکت‌ها یا فروشگاه‌های تعاونی.

نمونه بج سینه چه در حال جشن گرفتن یک مناسبت باشید، چه یادبود یک شخص یا حیوان خانگی یا برچسب زدن به درختی با نام گیاه‌شناسی آن، پلاک‌های شخصی‌سازی شده پاسخگو هستند.

آنها می توانند بزرگ یا کوچک باشند، با فضایی برای چندین ردیف کلمه یا یک خط، مناسب برای استفاده در فضای داخلی یا خارجی، و تقریباً به هر شکلی که دوست دارید.

پلاک ها برای استفاده در فضای باز بهتر است از برنز یا فولاد ضد زنگ ساخته شوند: آنها در هر شرایط آب و هوایی برای چندین دهه بدون کدر شدن یا از دست دادن خوانایی خود زنده می مانند.

اگر پلاک شما برای استفاده داخلی است، هنوز هم می توانید از برنز و فولاد استفاده کنید، اما برنج ساخت بج کت گزینه دیگری برای بازی در اختیار شما قرار می دهد. نمونه بج سینه برنج را می توان در فضای باز استفاده کرد، اما فقط در جایی که به راحتی به آن دسترسی پیدا کنید، زیرا به راحتی در هوای بیرون کدر می شود و نیاز به پرداخت منظم دارد. صفحه برنجی کلاسیک جراحی یا محل کسب و کار پزشک معمولاً حداقل یک بار در هفته و اغلب روزانه جلا داده می شود.

بج سینه

سه فلز اصلی که ما برای ساخت نمونه نشان شخصی استفاده می کنیم

در داخل خانه، زندگی با برنج بسیار آسان تر است زیرا به سرعت کدر نمی شود. با این حال، نوازندگان آلات موسیقی برنجی تمایل دارند که هر روز صدای خوبی به آنها بدهند. برنج فلزی بسیار ظریف با درخشندگی طلایی مانند است. قالب‌گیری و حکاکی آن آسان است، بنابراین می‌توان آن را به انواع شکل‌های مختلف ساخت و با تصاویر و کلمات حکاکی کرد تا پلاک‌های واقعاً شخصی‌سازی شده ایجاد شود.برنز بسیار شبیه برنج است: هر دو آلیاژ مس هستند، اما برنز دارای قلع است، در حالی که روی برای برنج اضافه می شود. محتوای قلع باعث می شود برنز کمی روشن تر از برنج باشد، اما این مزیت را دارد که آن را ضد کدر می کند. برنز را می توان به راحتی برنج شکل داد و حکاکی کرد. تفاوت اصلی آنها در ظاهر آنهاست.از سوی دیگر، فولاد ضد زنگ فلزی و نمونه بج سینه است که ظاهر بسیار مدرن تری نسبت به برنج یا برنز می دهد. در مقایسه با برنز و برنج بج سینه، کمی متفاوت، هیجان‌انگیز و کاملاً غیرکلاسیک است. می‌توان آن را روشن نگه داشت یا سطح را برس زد تا ظاهری خاموش‌تر داشته باشد. ده ها درجه مختلف فولاد وجود دارد. فولاد ضد زنگ درجه دریایی 316 که ما استفاده می کنیم، بالاترین سطح مقاومت در برابر خوردگی را دارد. این در برابر اکثر مواد شیمیایی و حلال‌های صنعتی، آب شور و هوا و گوگرد (یکی از اجزای اصلی باران اسیدی) مقاومت می‌کند، بنابراین می‌توان از آن در همه موقعیت‌های بیرونی استفاده کرد. این به ویژه برای پلاک های شخصی سازی شده که روی نیمکت ها یا دیوارهای نزدیک دریا نصب می شوند خوب است. اگر فلز نمی خواهیدطیف وسیعی از جایگزین‌ها برای فلز وجود دارد، اگر چیزی سبک‌تر می‌خواهید یا بودجه‌تان به یک صفحه فلزی نمی‌رسد.می توانید پلاک خود را روی پرسپکس، چوب یا حتی چرم حکاکی کنید (البته بدیهی است که چنین یادبود طولانی مدتی را ایجاد نمی کند). سلیقه ای ایجاد ساخت-پلاک ایده آل شما بسیار ساده است: شکل پلاک خود را انتخاب کنید.در مورد جمله بندی و فونت تصمیم بگیرید.اگر می خواهید یک موتیف اضافه کنید، یا یک لوگو، یا تصویری از شخص یا حیوان خانگی که به یاد دارید.و همه چیز را به تناسب ترتیب می دهیم.ما برای انجام چیدمان هزینه ای دریافت نمی کنیم، بنابراین اگر گیر کرده اید، فقط بیایید و در مورد آنچه می خواهید با ما صحبت کنید. اگر پیام و تصویر شما مناسب نیست، ما فقط می توانیم پلاک را بزرگتر کنیم! گزینه های بیشتربرای پلاک‌های برنزی، می‌توانید فلز ساده داشته باشید یا می‌توانیم عبارت و هر تصویر را با رنگ برای شفافیت و شفافیت بیشتر پر کنیم – کرم یا سفید خیلی خوب کار می‌کنند. رنگ را می توان روی فولاد ضد زنگ و برنج نیز اعمال کرد. پلاک‌های فلزی می‌توانند نمونه بج سینه سوراخ‌های پیچی در آن‌ها ایجاد کنند تا به راحتی ثابت شوند و همچنین می‌توانند روی تخته‌های پشتی نصب شوند، اگر قرار است در داخل خانه نصب شوند. اگر درگیر ایده ها هستید . اگر برای ایده‌ها گیر کرده‌اید، چرا به برخی از پلاک‌های شخصی‌سازی شده که قبلاً برای افراد دیگر آماده کرده‌ایم نگاه نکنید؟ می توانید آنها را در صفحه ویترین ما ببینید. وقتی روی یک عکس کلیک می کنید در صفحه جدیدی با اطلاعات بیشتر درباره پروژه باز می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و بحث در مورد نیازهای خود، لطفا با ما با شماره 09129009455 تماس بگیرید یا به ما ایمیل بزنید.یا اگر عجله دارید، از فرم استعلام سریع پلاک فلزی ما استفاده کنید تا ایده های خود را برای ما ارسال کنید و ما برای بحث در مورد سفارش سفارشی مطابق با نیازهای شما در تماس خواهیم بود.

Leave a comment

×

 

سلام!

چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟