Scroll Top

بج سینه در تهران | بج سینه،پلاک فلزی،لوح تقدیر، تابلو فلزی

بج سینه

طراحی و ساخت بج سینه

برای ساخت بج سینه تبلیغاتی در تهران، می‌توانید از مراکز تخصصی تبلیغات و چاپ استفاده کنید. این مراکز با توجه به طرح و اندازه بج سینه تبلیغاتی شما، می‌توانند برای شما این محصول را تولید و تهیه کنند.

مراحل ساخت بج سینه تبلیغاتی به شرح زیر است:

    1. طراحی: در این مرحله، طرح مورد نظر برای بج سینه تبلیغاتی توسط یک طراح حرفه‌ای در نرم‌افزارهای گرافیکی طراحی می‌شود.
    2. چاپ: بعد از طراحی، فایل طرح برای چاپ به مرکز چاپ داده می‌شود. در این مرحله، نوع کاغذ و محصول چاپی، ابعاد و تعداد بج سینه تبلیغاتی مشخص می‌شود.
    3. قرار دادن پین: بعد از چاپ، پین (شمشیری کوتاه که به بج سینه تبلیغاتی متصل می‌شود) روی بج سینه نصب می‌شود.
    4. بسته‌بندی و تحویل: در این مرحله، بج سینه تبلیغاتی بسته‌بندی شده و به شما تحویل داده می‌شود.

به طور کلی، با مراجعه به مراکز تخصصی تبلیغات و چاپ، می‌توانید بج سینه تبلیغاتی با طرح و اندازه دلخواه خود را سفارش دهید.

فعالیت اسید نیتریک روی مس  بر روی بج سینه در تهران ، گاز ایجاد می کند که این گاز ممکن است به ظاهرهای متفاونی پدیدار گردد ولی بر روی این فلز به شکل حباب پدیدار می شود. حباب های ایجاد شده نشانه خورده شدن فلز می باشد و باید آن را به آرامی از روی پلیت و صفحه ساخت پلاک فلزی پاک کرد.

اگر حبابها روی پلیت باقی بماند مانع از منظم خورده شدن پلیت قیمت ساخت بج سینه در تهران به وسیله اسید می شود و یک سطح کم عمق ایجاد می کند. همچنین لبه خطوط زبر و ناهموار می شود.

بج سینه

عمل غلغل کردن اسید مقداری از ماده عایق اطراف خط را بر می دارد به قدری که یک خط کاملاً ورده شده پهن و عمیق ایجاد می کند. وقتی اسید نیتریک بکار می برید بعضی از خطوط سریعتر خورده می شوند این تنوع موضوعی است که به میزان وسعت فلز بدون عایق دارد. هر چه سطح فلز بیشتری بدون ورنی باشد باعث سرعت انفعالات می شود. اسید های گرم نیز فلز را می خورند و هرچه اسید گرم تر باشد فلز سریع تر خورده می شود. افزایش درجه حرارت بیشتر از 10% سرعت خورده شدن را تقریباً دو برابرمی کند. در این هنگام ضروری است که با دقت مراقب فعالیت اسید بج سینه در تهران باشید. برای یک محلول اسید با قدرت معمولی، به یک قسمت اسید ، سه قسمت آب اضافه کنید. برای بدست آوردن محلول قویرتر به یک قسمت اسید، دو قسمت آب اضافه کنید. ذرات مس به همراه حباب هایی که در حال متصاعد شدن هستند به بیرون پرناب خواهند شد. برای از بین بردن تیزی اسید قیب از قرار دادن پلیت داخل اسید یک قطعه مس یا براده ای از مس را به اسید اضافه کنید و به اندازه ای در اسید باقی بماند که رنگ آن آبی روشن شود.

محلول اسید می تواند تا زمانی که خاصیت خود را از دست نداده مورد استفاده باشد یعنی زمانی که رنگ آن آبی تیره شود و طرح نیم خورده باقی بماند . اسید مصرف شده را دور بریزید و فقط نصف استکان از این اسید را نگهدارید که به محلول جدید اضافه کرده تا تیزی اسید جدید را از بین ببرد.

اسید نیتریک و روی

همانطور که فلز روی از مس نرم تر است ، محلول نیز باید ضعیف تر باشد.
اسید نیتریک بدون توجه بر ضخامت خطوط ، فلز روی را به طور یکنواخت خواهد خورد. یک محلول ملایم به وسیله یک قسمت اسید نیتریک و ده قسمت آب فراهم می شود . با این وجود این آزمایش را با مس انجام ندهید.

بج سینه

اسید در ساخت بج سینه در تهران

اسید محلولی است که از جوهر نمک ، کلرات و آب .

این اسید معمولاً برای مس یا پلاک استیل استفاده می شود و گاز هم ایجاد نمی کند وهمین طور اسیدی است که به آهستگی و به طور یکنواخت همه سطح را در بر می گیرد.

به خصوص برای خورده شدنفضای زیاد و خطوط نازکی که ممکن است به وسیله اسید نیتریک نا دیده گرفته شود، استفاده می شود.

همچنین محلول خوبی است برای خورده شدن خطوط هاشور چلیپا زیرا بر خلاف اسید نیتریک به لبه ها آسیب نمی رساند. از آنجا که این اسید حباب تولید نمی کند فعالیتش به نظر نمی آید. باید نتیجه آن را با دقت ویژه ای بررسی کرد. خطوطی که خورده شده باشند تیره خواهند بود. بسیار فکر جالبی است که پلیتی را که دارای خطوط مفرد و سطوح کاملاً هاشوری می باشد برای مدت کوتاهی در اسید قرار بدهید تا همه خطوط باز شوند سپس آن را به اسید نیتریک انتقال دهید. خطوط هاشوری معمولاً باید با یک اسید ملایم باز شود.

تمیز کردن و پرداختکاری طرح ساخته شده برنجی

تمیز کردن و پرداخت برنج و پوسته های وزن ساعت، باب های آونگ، قطعات کیس، صفحه ها و قاب ها همگی روی سطوح خورده می شوند، به خصوص اگر مرتباً با آنها کار کنید. تمیز کردن برنج کار سختی نیست. بسیاری از کرم های پولیش در دسترس هستند و به خوبی کار می کنند. با این حال، صاف کردن برنج، به طوری که ظاهر براق خود را برای سال ها حفظ کند، نیاز به تمرین و تجربه دارد. یک قطعه برنجی از یک لامپ برای نمایش در این صفحه استفاده شده است.

بج سینه

قسمت با مواد شوینده تمیز می شود و سپس به مدت یک دقیقه در اسید موریاتیک غوطه ور می شود. اسید موریاتیک اسید هیدروکلریک رقیق است. استفاده از اسید قدرتمند و خطرناکی مانند این را فقط باید به یک متخصص واگذار کرد. اسید با اکسید فلز واکنش داده و اکسید را در محلول حل می کند. با این حال، می تواند با خود فلز نیز واکنش داده و آن را حل کند، بنابراین قطعه باید پس از مدت کوتاهی جدا شود. (سرکه یا اسید اتانوئیک به خوبی کار می کند و بسیار ایمن تر است، اگرچه نتایج بیش از یک دقیقه طول می کشد. محلول آمونیاک نیز به خوبی کار می کند و با خود فلز واکنش نشان نمی دهد.) همه کارها را در مکانی با تهویه مناسب انجام دهید.
اسید  بج سینه با شستشوی کامل در آب حذف می شود. این قسمت در یک بافر مانند محلول بی کربنات سدیم فرو می رود و سپس بج سینه در تهران دوباره به طور کامل در آب شستشو می شود. (یک پایه ملایم مانند محلول آمونیاک نیز می تواند به جای بافر استفاده شود). استریپر را با قلم مو بزنید و بگذارید پنج دقیقه بماند. دوباره به طور کامل در آب بشویید
سطح را کاملاً مسواک بزنید و هنگام مسواک زدن، قسمت را با مواد شوینده در آب فرو کنید. چرخ سیم برنجی مانند این کار را آسان می کند.
پولیش در دو مرحله انجام می شود. ابتدا با چرخ پنبه ای با استفاده از تریپلی (یک ترکیب ساینده خوب) پولیش دهید. باقی مانده را با رقیق کننده لاک پاک کنید (از حلال های دیگر نیز می توان استفاده کرد).
با استفاده از روز (یک ترکیب ساینده بسیار ریز) سطح را با یک چرخ پنبه ای دیگر براق کنید. دوباره باقیمانده را با رقیق کننده لاک پاک کنید.
دارن کار را با یک لایه لاک تمام می کند. او از یک اسپری خوب لاک مخلوط با مقداری رقیق کننده لاک استفاده کرد. برای اشیایی که به طور مکرر دست به کار می شوند، دو لایه لاک توصیه می شود. اجازه دهید لاک خشک شود.
قالب و قاب صفحه ساعت تمیز شده و آماده پولیش و لاک زدن است.
این قطعات ساعت کالسکه تمیز و صیقلی شده و آماده لاک زدن هستند. عکس بعدی ساعت را بعد از آن نشان می دهد.
من می خواهم از و افراد خوب برای این نمایش تشکر کنم. آنها محصولات برنجی، مسی و نقره ای مانند آلات موسیقی (ترومپت، ترومبون، شاخ فرانسوی و غیره)، لامپ ها، چارچوب تخت و غیره را تکمیل و تعمیر کردند. تعمیرات شامل برداشتن فرورفتگی ها، شل شدن دریچه های چسبنده، و لحیم کاری قطعات شکسته بود.

Leave a comment

×

 

سلام!

چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟