Scroll Top

badge | بج سینه،پلاک فلزی،لوح تقدیر، تابلو فلزی

قیمت بج سینه

بج سینه badge

بج سینه تبلیغاتی (به انگلیسی: badge) یا همچنین معروف به نشان سینه تبلیغاتی، یک پلاک کوچک فلزی یا پلاستیکی است که بر روی لباس یا پوشاک قرار می‌گیرد و به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و تشویقی در رویدادها، کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها، سمینارها، گردهمایی‌ها و دیگر مکان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این بج سینه‌ها می‌توانند حاوی لوگو، نام شرکت یا برند، اطلاعات تماس، پیام‌های تبلیغاتی و یا انواع سایر اطلاعات و تصاویر تبلیغاتی باشند. بج سینه تبلیغاتی اغلب به عنوان یک ابزار کارآمد در تبلیغات و ارتباطات با مخاطبین در یک رویداد یا فعالیت تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان یک راه جذب توجه و تشویق مخاطبین به شناسایی با برند یا سازمان مرتبط، استفاده می‌شود. گاهی اوقات این بج سینه‌ها به عنوان یک یادگار یا جایزه به شرکت‌کنندگان یک رویداد تبلیغاتی اهدا می‌شوند. بج سینه تبلیغاتی معمولاً از جنس فلزی (مانند استیل، برنج، آلومینیوم و…) یا پلاستیکی (مانند آکریلیک و…) ساخته می‌شود و به صورت سفارشی براساس نیازهای مشتری طراحی و تولید می‌شود. گاهی اوقات بج سینه‌ها به صورت سفارشی با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن مانند برش لیزری و چاپ دیجیتال تولید می‌شوند.

مرحله ساخت badge بج-سینه مرحله است که طی آن مرکب اضافی داخل خطوط خورده شده ، به روی سطح پلیت برگردانده می شود. قسمتی از تنظیف نرم درشت بافت را به شکل یک سیگار برگ لوله کنید و لوله را با یکی از دو انتهای دستمال نگهدارید و با ملایمت از وسط پلیت در تمام جهات از این سو به آن سو بکشید.
چون مقداری مرکب به پشت پلیت راه پیدا کرده است قبل از چاپ لبه های مایل پلیت را با دستمال تمیزی پاک کنید. تکه ای کاغذ پوستی را روی نمد و زیر پلیت قرار دهید تا از جاری شدن مرکب به بیرون نمد جلوگیری کند. کاغذ پوستی بعد از هر چاپی که گرفته می شود باید تغییر کند.

جا به جا کردن کاغذ با استفاده از گیره مقوایی

از آنجا که دستها مرکبی هستند همیشه جابجا کردن کاغذ با گیره انجام می شود.
گیره تکه ای مقوای مربع مستطیل دو لایه است که در مواقعی که استفاده نمی شود باز می ماند. با استفاده از این گیره از لبه های ورق های ذخیره بگیرید و آن را به روی یک صفحه شیشه ای تمیز بخوابانید و سطح نمدار کاغذ را خشک کنید، کاغذ را بچرخانید و جهت های دیگر را نیز خشک کنید. پاک کردن لبه های پلیت به وسیله دستمالی که دور انگشتانتان پیچیده اید تمیز کنید. پارچه های تنظیف بافت های گوناگون دارند ، پاچه درشت بافت برای پاک کردن مقدار بیشتری مرکب را از روی پلیت badge و پلاک فلزی بر می دارد و پارچه ریز بافت برای مرحله پرداخت استفاده می شود . برای مرحله برگشت از ریز بافت ترین نوع آن استفاده می شود. رطوبتی که ممکن است در قسمتی از پلیت ذهیره شده باشد را با کاغذ خشک بر می داریم.

یک قلموی نرم را در جهت خواب کاغذ از سمت راست آن بکشید و کاغذ را پاک کنید. کاغذ را از جهت مقابل گیره نگهدارید و به تدریج آن را از انتها روی پلیت بج سینه پایین بیاورید. نمد را به آهستگی قبل از اینکه تماس با کاغذ باعث چین و چروک شدن آن بشود روی کاغذ قرار بدهید . سپس آن را به میان پرس بفرستید . نمد را به آرامی بلند کنید و حرکت آهسته ای به گوشه ای از کاغذ بدهید ، سپس چاپتان را با گیره بردارید. پلیت را روی تخته پرس قرار دهید و توجه کنید که یک صفحه کاغذ پوستی به کیفیت چاپ و تمیز نگهداشتن پرس در ضمن کار کمک می کند. سپس کاغذ را روی پلیت قرار داده و پلیت را به همراه کاغذی که روی آن قرار دارد به میان دستگاه پرس بفرستید.

بج سینه

اشتباهات چاپ

اگر چاپ دارای سطح براق است پرس دارای فشار زیاد می باشد اما اگر قسمتهایی از چاپ براق است نشان می دهد که کاغذ به طور صحیح مرطوب نشده است . اگر مرکب به بیرون از طرح پخش شده است به این دلیل است که مرکت دارای روغن بیش از حد می باشد و یا فشار پرس زیاد بوده است.

علت تصویر دوتایی هم می تواند نمد مرطوب و چسبناک باشد و یا نامساوی بودن پیچ های دو طرف دستگاه پرس دلیل آن بوده است. برای طرح هایی که چاپ نامناسب دارد و یا اصلاًچاپ نشده است پلیت را با نمونه چاپ مقایسه کنید زیرا ممکن استکاغذ بیش از حد خشک بوده باشد. اما بیشترین علت آن در عجله برای برداشتن نمونه از زیر پرس است.

پلیتی که خوب مرکبی نشده ، مرکبی که خیلی خشک است یا حتی فشار غیر کافی نیز می تواند مؤثر باشد. اگر حرکت مرکب زنی خوب انجام نگیرد، مرکب هم روی پلیت و هم روی چاپ وجود خواهد داشت . اگر مرکب غلیظ باشد روی پلیت می ماند و طرح را انتقال نمی دهد و اگر فشار کافی نباشدمرکب خیس همچنان در خطوط پلیت باقی می ماند. اگر قسمت کمی از طرح نامشخص است و قسمت های دیگر خوب چاپ شده اند شاید ایراد در کار مرکب زنی باشد و یا در اثر چربی که در روی طرح باقی مانده است.

خشک کردن و محافظت کردن از کارها

بعد از اینکه یک نمونه badge  و بج کت مردانه چاپی آماده شد آن را روی یک کاغذ خشک کن بخوابانید به طوری که روی طرح به طرف شما باشد. بعد از یک یا دو ساعت مرکب به حد کافی خشک خواهد شد . برای حفاظت آنها روی نمونه چاپ شده یک تکه کاغذ پوستی و سپس یک تکه کاغذ خشک کن قرار داده و نمونه چاپ شده بعدی را روی آن قرار دهید.
با این روش رگه هایی از مرکب روی کاغذ پوستی باقی خواهد ماند. برای رفع این مشکل نمونه های گرفته شده را 24 ساعت قبل به طور جداگانه در مکانی قرار دهید تا خشک شود.
نمونه های چاپ شده را بین دو صفحه چوبی ضخیم و سنگین نگهدارید به طوری که وزن آن ها یکسان روی نمونه ها پخش شود. تا زمانی که چاپها خشک می شوند هر دروازه ساعت کاغذ پوستی و خشک کن را عوض کنید. این باعث می شود که چاپها به طور یکنواخت خشک شود و اثر پلیت حفظ شود. هر صفحه کاغذ دیگری را هم که می خواهید خشک نمایید به این طریق عمل کنید و کاغذخشک کن ها را می توان برای استفاده بعدی خشک کرد.

تمیزکاری و نگهداری

بعد از عمل چاپ ، پرس را از پیچ آزاد کنید و نمدها را حرکت دهید اگر آنها مرطوب هستند خشکشان کنید و اگر کثیف شده اند و یا در قسمت هایی سفت شده باشند باید با دست آنها را در کاغذ بپیچانید و با مقداری نفتالین انبار کنید . پلیت را با پارافین و مل پاک کنید و با یک دستمال تمیز و گرمای ملایم روی هیتر خشک کنید. اگر پلیت بج کت badge را برای زمانی طولانی نگداری می کنید روی آنرا خوب در کاغذ پوستی بپیچانید . به خاطر داشته باشید که پلیت را با نفت یا مل قبل از چاپ دوباره پاک کنید. این کار با استفاده از تکه ای تنظیف انجام می شود. همه سطوح و ابزار ، غلتک های پلاستیکی و غیره باید کاملاً با پارافین و الکل تمیز شود.
نظافت کامل از اتلاف وقت جل.گیری می کند. دستها را با خاک اره پاک کنید تا اثری از مرکب جرم دار روی دستها باقی نماند و به راحتی با آب شسته شود.

Leave a comment

×

 

سلام!

چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟