Scroll Top

لوح تقدیر |بج سینه،پلاک فلزی، تابلو فلزی

لوح تقدیر

ساخت لوح تقدیر فلزی

لوح تقدیر، یک قطعه یا تابلوی چوبی، شیشه‌ای یا فلزی است که برای تجلیل از افراد یا سازمان‌ها برای دستاوردها و انجام کارهای ممتاز به آنان تقدیم می‌شود. این لوح‌ها معمولاً شامل متنی با نام شخص یا سازمان، تاریخ، موضوع تقدیر و امضای افرادی هستند که این لوح تقدیر را به شخص یا سازمان اهدا می‌کنند.

لوح تقدیر معمولاً به عنوان یک جایزه یا نشان تقدیر برای کارکنان، ورزشکاران، دانش‌آموزان، اساتید و همچنین برای تجلیل از افراد در رویدادها و جشن‌ها به کار می‌رود. این لوح‌ها می‌توانند به صورت شیشه‌ای با بسته‌بندی زیبا و ظریف یا به صورت یک قطعه چوبی یا فلزی با روکش زیبا و مرتب باشند.

لوح تقدیر علاوه بر تقدیر از انجام کارهای ممتاز، معمولاً به عنوان یک ابزار تشویقی برای انجام کارهای بهتر و بهبود عملکرد کارکنان و اعضای سازمانی نیز استفاده می‌شود. در کل، لوح تقدیر یکی از شیوه‌هایی است که افراد و سازمان‌ها برای تشکر و تقدیر از دستاوردهای شخصی یا سازمانی به کار می‌برند.

  • از لحاظ معنوی لوح تقدیر تولیدی پلاک ساز ارزش زیادی دارد. به شکل و سایز و حتی با متریال های مختلف مانند سنگ ، چوب، فلز،پلاستیک و… ولی در حیطه کاری پلاک ساز ایجاب می کند تا لوح را از جنس فلزی بسازد تا علاوه بر کیفیت بالاتر ، ماندگاری بیشتری نسبت به سایر متریال های موجود داشته باشد.
   الف ) لوح تقدیر ها و بج سینه از جمله نماد تبلیغاتی هستند که جنبه معنوی بیشتری نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی و پلاک تبلیغاتی فلزی دارد.شما می توانید ارزش کارمندان خود را با اهدای لوح قدردانی به آنها نشان دهید که سال های آینده مورد تحسین قرار خواهند گرفت.

   ب ) پلاک ها برای ایجاد رفاقت در یک شرکت و جلب ترافیک و افزایش سود عالی هستند. به عنوان مثال، مشتری ممکن است وارد بانک شود و یک لوح تقدیر از کارمندان کریستالی آبی را روی میز عابر بانک ببیند. این جایزه به تنهایی ممکن است آن مشتری را جذب کند و به او اطمینان دهد که خدمات استثنایی و قابل اعتماد دریافت می کند.

  • جوایز قدردانی می توانند ارزش مفید یک محصول یا خدمات را تبلیغ کنند. اگر مشتریان معتقد باشند که از یک کارمند محترم خدمات برتر دریافت می کنند، اغلب مایل به پرداخت حق بیمه اضافی هستند. نشانه های دستاورد مانند جوایز شیشه کریستال یا لوح های گواهی ممکن است این باور مشتری شما را تقویت کند که آنها خدمات یا محصول استثنایی دریافت می کنند.

لوح تقدیر

کاربرد لوح تقدیر

  • تقریباً در تمام جشنواره ها و یا در مراسمات یادبود و یا حتی به نفرات برتر رقابت های علمی ، فرهنگی ، ورزشی و… به منظور تشویق افراد در کسب موفقیت های متفاوت ، این لوح  به واسطه تلاش ارزشمندشان به آنها تقدیم می گردد.
   الف ) ممکن است این لوح ها و یا بج سینه تبلیغاتی ارزش مادی چندانی نداشته باشد ولی به لحاظ ارزش معنوی و تشویق برای تلاششان ارزش زیادی دارد.جمله بندی ایده ها، گفته ها، مثال ها و نقل قول های قدردانی جوایز قدردانی، فروش و رهبری نقش مهمی در انگیزه کارکنان، افزایش سود و ایجاد اعتماد مصرف کننده به یک برند خاص دارند.برای ایجاد انگیزه در کارمندان، صاحبان مشاغل مشوق هایی مانند کارت های هدیه، برنامه ها یا هدایای شناسایی یا گواهی معنادار ارائه می دهند. مطالعات نشان می دهد که کارکنان اغلب هدایای پولی را خرج می کنند و جایزه یا دلیل اعطای آن را فراموش می کنند.
   ب ) با این حال، با لوازم جانبی میز به یاد ماندنی، مانند جوایز لوح کریستال، کارمندان به احتمال بیشتری دستاوردهای خود را به یاد می آورند و برای کار سخت الهام می گیرند. یک جایزه قدردانی با عبارات دقیق زمانی ارزش بیشتری را ارائه می دهد که روی میز گذاشته شود یا در معرض دید مشتریان و سایر کارمندان قرار گیرد. زمانی که لوح ها و جوایز سنگ و مرمر در معرض دید عموم قرار می گیرد، با یادآوری روزانه اهمیت وفاداری و نظم و انضباط به شرکت و کارمندان آن، ارزش بیشتری به آنها می بخشد.
لوح تقدیر
  • دسته بندی های محبوب جوایز شرکتی شامل فروش، عملکرد، شناخت، موفقیت، قدردانی و بهترین کیفیت است. هنگام ارائه یک لوح کریستال قدردانی، کارکنان را تشویق کنید تا آن را برای کل دفتر یا نیروی کار به نمایش بگذارند. این لوح تقدیر جایزه همچنین توجه مشتری شما را به خود جلب می کند. در جوایز ، ما ارزش بزرگداشت و گرامی داشتن یک کارمند با جایزه ویژه را درک می کنیم. ما هر دو گزینه جایزه از پیش طراحی شده و قابل تنظیم را ارائه می دهیم تا به شما کمک کند بهترین قالب و طرح های لوگو را برای کارمندان ارزشمند خود انتخاب کنید.

 جنس هدایا به شکل لوح

  • در مجموعه پلاک ساز لوح تقدیر را از جنس استیل نگیر طراحی و تولید می‌شود که علاوه بر مقاومت بالا ، ماندگاری زیاد آن باعث وجه تمایز این متریال با سایر متریال های مختلف موجود در بازار برای ساخت بج سینه برنجی شده است .
   لوح تقدیر دارای ابعاد و اندازه گوناگون می باشد ولی چنانچه به جعبه نیاز باشد حتماً باید در ابعادی باشد که در جعبه های مخمل آماده و موجود جای بگیرد اما هیچ گونه محدودیتی در طرح آنها وجود ندارد. به دلیل سخت بودن استیل نسبت به برچسب فلزی ، به هیچ عنوان نمیتوان دور کار را برش زد و تنها به صورت لبه تیز قالب تولید می باشد.

ایده ها و جمله بندی جایزه و هدیه

  • به اعضای کارکنان، شرکت کنندگان تیم، یا مشتریان و فروشندگان خود نشان دهید که چقدر از تلاش ها و مشارکت آنها قدردانی می کنید.
   الف ) وقت گذاشتن برای شناخت اخلاق کاری و دستاوردهای تیمتان مهم است. بسیاری از سازمان ها این کار را در یک رویداد سالانه، در پایان یک پروژه یا در پایان یک سال مالی انجام می دهند. برخی از سازمان‌ها این کار را به‌صورت پراکنده انجام می‌دهند، زمانی که نیاز به قدردانی از تلاش‌های کارکنان در یک زمان چالش‌برانگیز، پس از موفقیت موفقیت‌آمیز به یک هدف اصلی یا پس از یک سال عالی را می‌بینند.
   ب ) مهم نیست که چه رویدادی برگزار می شود، لوح تقدیر ها جوایز و پلاک فلزی و هدایای قدردانی به کارکنان شما نشان می دهد که تلاش ها مورد توجه قرار گرفته اند و او یکی از اعضای مهم تیم شما است. اگر تیم مدیریت یا افراد بلندپایه در سازمان ارائه واقعی را انجام دهند، به تأثیر مثبت کلی این نوع جایزه می‌افزاید.
    ج ) برای این نوع جوایز از انواع لوح ها، جوایز شیشه و کریستال و همچنین گلدان ها و کاسه ها استفاده می شود. مهم نیست که بودجه شما چقدر است، یا جدول زمانی شما، گزینه های زیادی وجود دارد که می توانند برای جوایز و هدایای قدردانی کار کنند.

   ساخت لوح تقدیر

   ساخت لوح تقدیر از جنس استیل، نیاز به مراحل مختلفی دارد. این مراحل شامل طراحی، برش، حکاکی و

   نهایتاً پولیش می‌شوند. در ادامه به شما توضیح خواهم داد که برای ساخت لوح تقدیر از استیل، از کجا شروع کنید.

   1. طراحی: اولین مرحله در ساخت لوح تقدیر، طراحی آن است. شما می‌توانید با استفاده از نرم‌افزارهای طراحی گرافیکی، طرح لوح تقدیر خود را بسازید. در صورتی که از تجربه کمی در طراحی نرم‌افزارهای گرافیکی برخوردار نیستید، می‌توانید به یک طراح گرافیکی مراجعه کنید و از او خدمت بگیرید.
   2. برش: پس از طراحی، نوبت به برش لوح تقدیر می‌رسد. برای برش لوح تقدیر از استیل، شما می‌توانید از ماشین‌آلات برش لیزری استفاده کنید. در صورتی که ماشین لیزری خود ندارید، می‌توانید به کارگاه‌های مربوطه مراجعه کنید و این خدمت را از آنها بخواهید.
   3. حکاکی: پس از برش، لوح تقدیر باید حکاکی شود. برای حکاکی لوح تقدیر از استیل، می‌توانید از ماشین‌آلات حکاکی لیزری استفاده کنید. این ماشین‌آلات قادر به حکاکی روی سطوح فلزی هستند و می‌توانند طرح شما را روی لوح تقدیر حکاکی کنند. همچنین می‌توانید از کارگاه‌های مربوطه خدمات حکاکی را دریافت کنید.
   4. پولیش: پس از حکاکی، لوح تقدیر باید پولیش شود.

Leave a comment

×

 

سلام!

چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟