Scroll Top

بج سینه تبلیغاتی | بج سینه،پلاک فلزی،لوح تقدیر، تابلو فلزی

بج سینه

بج سینه برنجی یا نشان سینه

بج سینه تبلیغاتی یا  ساخت نشان سینه تبلیغاتی از جمله چندین مواردی است که در عصر جدید در زمینه تبلیغات توانسته است جایگاه خود را پیدا کند و نقش بسزایی را در تبلیغات ایفا کند. مجموعه پلاک ساز به پشتوانه سال ها تجربه و کار پر فشار و با کیفیت همینک توانسته است به پشیبانی از نیروی با تجربه و ماهر ساخت نشان و ساخت بج سینه ارزان را در کارگاه های خود ایجاد و گسترش دهد.
این نکته بسیار قابل اهمیت است که مجموعه پلاک ساز محصولاتی را که ارائه می کند همه محصول کارگاه پلاک ساز می باشد و دست واسطه از محصولات کوتاه است ، به همین منظور است که قیمتی که مجموعه پلاک ساز به مشتریان عزیز خود پیشنهاد می کند بسیار پایین تر از محصولات مشابه است.

بج سینه

 

کاربرد نشان سینه در مراسمات مختلف

اگر بخواهیم مثالی قابل درک و مأنوس بزنیم ، تا کنون حتماً بارها به جشنواره ها و یا نمایشگاه های مختلف با موضوعات مختلف مراجعه کرده اید . افرادی را دیده اید که بر روی لباس خود چیزی شبیه سنجاق را بر روی کت یا پیراهن خود نصب کرده اند که نام و یا لوگوی شرکتی مشغول به فعالیت هستند روی بج سینه ریخته گری نقش بسته است که تمام اعضای گروه با این نشان قابل شناسایی است، به این نشان و علامت مشخص را بج سینه می گویند.

جنس بج سینه

بج و پلاک تبلیغاتی فلزی  انواع و اقسام و سایزهای مختلفی دارد و همچنین با جنس های مختلفی ساخته می شود ولی مرسوم ترین آن از جنس برنج است که خود برنج از به رنگ سرخ است ولی پس از آبکاری به رنگ طلایی و نقره ای در می آید و پشت آن گیره نگهدارنده قرار می گیرد.بج سینه را می توان با ابعاد مختلفی تولید کرد ولی حداقل ابعاد آن 5 سانتی متر و حداکثر تا 8 یا 9 سانت تولید می شود با این تفاوت که پشت بج سینه 6 سانت و بیشتر به جای یک عدد سوزن از دو سوزن برای نگهداشتن آن باید استفاده شود.

Leave a comment

×

 

سلام!

چگونه می توانم به شما کمک کنم ؟

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟